• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Black Pearl Online Bayram Kampanyası

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Deepblue

~More Than Blue~
Administrator
Aktiflik
K.Tarihi
18 Nis 2007
Puanı
3,756
Merhabalar,

Black Pearl Oyuncularına özel bir bayram kampanyası hazırladık. Kampanyamıza göre bayram boyunca aldığınız tüm Pearl Epin Kodlarından %30 Bonus Pearl kazanacaksınız.

Kampanyaya göre tüm Pearl oran ve fiyatları aşağıdaki gibi olacaktır :

B.P 50+15 Bonus Pearl = 65 Pearl = 3 TL

B.P 100+30 Bonus Pearl = 130 Pearl = 6 TL

B.P 300+90 Bonus Pearl = 390 Pearl = 18 TL

B.P 500+150 Bonus Pearl = 650 Pearl = 25 TL

B.P 700+210 Bonus Pearl = 910 Pearl = 35 TL

B.P 1000+300 Bonus Pearl = 1300 Pearl = 50 TL

B.P 1500+450 Bonus Pearl = 1950 Pearl = 70 TL

Tüm Maxigame ve Black Pearl Ailesinin Bayramını kutlar sevdiklerinizle iyi bir bayram geçirmenizi dileriz.

Saygılarımızla.

Bende silk çekicektim iyi oldu :)
telefon almasam bi 4000civarı alırdım ama 1950ile idare edicez artık :)

Bencede kaçırılmaması gereken kampanya :) Hele ki stok yapacak olanlar için çok güzel ..

arkadas silk aldı ama hediye silki gelmedi bende ondan bekliyordum canlı desteği

Bugün alınan silkler hediyeli değildir. Gece 24:00 den sonra stoğa hediyeli silkler eklenecektir ve bayram bitene kadar alacağınız silklerden bonus kazanacaksınız.

Geri