• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Black Pearl Phoenix II - Server Özellikleri

sarkolata

MaxiGuard Coder
ViP Üye
Aktiflik
K.Tarihi
10 May 2009
Puanı
557

bp.jpg

Website: http://blackpearlonline.org veya bp.creddyonline.net

Download Linkleri: https://www.maxigamerz.com/f1273/bp-phoenix-server-indirme-linkleri-228010/

Pearl (Silk) Satın Alma : www.maxigamerz.com/k/265-black-pearl-online.html

Açılış Tarihi: 09.08.2014 Cumartesi - 17.00

Son düzenleme:
Konuyu yorumlara açıyorum, ancak üstüne basa basa hatırlatırım ki oyuna çamur atmaya, bize laf sokmaya, provakasyon yapmaya çalışan her kim olursa olsun forum hesabı direkmen silinecektir. Banlamayacağım ne var ne yok sileceğim hiç bir uyarı yapmaksızın. Banlanan hesapların hatalarınızı kabullenip rahat duracağınızı söylediğiniz takdirde bir ihtimal geri dönüşü olabiliyor ama silinen hesapların hiç bir şekilde geri dönüşü olmuyor. Umrunuzda olabilir veya olmayabilir ben uyarımı yaptım gerisi bunu yapmayı düşünenler düşünsün.

Açılışı ben yapayım bare,
Yeni serverımız tüm oyuncular için hayırlı olsun :)

Server herkese hayırlı olsun , arkadaşlarla beraber devam ediyoruz oyuna. Umarım kaliteli bir kitle ile devam ederiz :)

Yine başlıyıcağım inşallah player sayısı artar ve düzenli şekilde kalır. :)

100 cap sevmediğim için önceki servera başlamamıştım. 110 cap serverını oynamayı düşünüyorum. Umarım oyuncu sayısı artar.

Ünvanların başındaki "The" articlesi kaldırılmalı.

110 cap'de devam edecek arkadaşlara başarılar :)

Kac kisi baslicak acaba bende gelsemmi ya boyle bi guilde alsaniz beni arkadas ortamiyla daha guzel olur gibi ayriyetten hayirli olsun yeni serveriniz

Ayrıca oyun da kalma süreleri için belli bir lvl üstünde mesela 100 yada 110 olan arkadaşlar için bence free silk verilmesi gerekiyor.
Az da olsa. mesela 10 silk, yada 20 her neyse.

Bu oyunda durmayı da sağlayacaktır.

Ümit yanlış anlama bunlar önerimdir kardeşim.

Proveke falan amaçlı değildir.

Selamlar.

----------

Ben oyunda olacağım nickim _Volkoff_

Ayrıca oyun da kalma süreleri için belli bir lvl üstünde mesela 100 yada 110 olan arkadaşlar için bence free silk verilmesi gerekiyor.
Az da olsa. mesela 10 silk, yada 20 her neyse.

Bu oyunda durmayı da sağlayacaktır.

Ümit yanlış anlama bunlar önerimdir kardeşim.

Proveke falan amaçlı değildir.

Selamlar.

----------

Ben oyunda olacağım nickim _Volkoff_
Max levelda her 2 saatte bir Pearl veriyor.

Beyler x15 rate nasıl ? ben isro nun sistemden biraz fazla istiorm mesela isro 1x ise aradgm private 5x yada 10 x gibi istiorm. burdaki 15x nasıl isronun kaç katı oluor ?

İndirdim oyunu ama oyun kapanmış :/ silkroad R onlinede free bot çöktü suan millet private arıyor şuan iş yapmanın tam zamanı aslında

Son düzenleme:
Geri