• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Black Pearl Sharingan

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Amaterasu
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Amaterasu

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Kas 2010
Puanı
26
Çok Uzun Zamandır İstediğim Birşeydi Silkroad'a Sharingan Eklemek Ve Sonunda Ekledim Tabi Bu Skill Şuanda Black Pearl Eklenmiyicek. Sadece Görmeniz Amaçlı Yaptığım Bir Çalışmadır :)

Vay çok hoş.Gerçekten çalışmalarını görüyorum emek verdiğin ortada. İnşallah BP'yi güzel yerlere taşırsınız.

bayağı güzel

----------

yani fevkaladenin fevkininde fevkinde

[h=3]Mangekyou Sharingan skilide bunun bi üst versiyonu olur o zaman :P[/h]

Bu arada beyler o-Bİ-TO = TO-Bİ bu da ilginç bir nokta :)
aslında tartışılacak çok konu varda anime bölümünü göremiyorum off-topic bunun için konu açsam sorun olurmu acep obito nun olacağını sanmıyorum nedenine gelecek olursak adını hatırlamıyorum ama şu köpek balığı gibi bi adam vardı onun zihnini incelerken o adamın tanıdığı biri olduğu ortaya çıkıyordu ayrıca tobi konan ile dövüşürken(konan ölmemeliydi) 2. gözünü kullanmak zorunda kalmıştı tobi obito 2. gözünü kakashi ye verdi obito olacağını pek sanmıyorum bu arada off-topic e naruto 100. bölüm filler flan diye konu açan arkadaş vardı ona saygılar diyorum shippuden serisi bitmeden izlemeye başlamayacaktım haftada 1bölüm beklememek için ama merakdan duramadım :D

aslında tartışılacak çok konu varda anime bölümünü göremiyorum off-topic bunun için konu açsam sorun olurmu acep obito nun olacağını sanmıyorum nedenine gelecek olursak adını hatırlamıyorum ama şu köpek balığı gibi bi adam vardı onun zihnini incelerken o adamın tanıdığı biri olduğu ortaya çıkıyordu ayrıca tobi konan ile dövüşürken(konan ölmemeliydi) 2. gözünü kullanmak zorunda kalmıştı tobi obito 2. gözünü kakashi ye verdi obito olacağını pek sanmıyorum bu arada off-topic e naruto 100. bölüm filler flan diye konu açan arkadaş vardı ona saygılar diyorum shippuden serisi bitmeden izlemeye başlamayacaktım haftada 1bölüm beklememek için ama merakdan duramadım :D
shippuudeni izle bence çok güzel

Çok şaşırdım bu arkadaş neden banlandı ? Cevap veren olrsa çok sevinirim.

Geri