• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Blacklight Retrubition - Oyun Hakkında Yardım

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan HuanPa
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

HuanPa

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
3 Haz 2013
Puanı
65
İyi akşamlar arkadaşlar,oyunu indirdim fakat çözemedim herkeste en iyi silah varken bende takoz silah var.Nasıl silah alabilirim? ayrıca envanterde hafif makinalı-çarpışmalı tüfek vs diyor ama bunları kullanamıyorum ki nasıl kullanabilirim ? birde oyunda can doldurma ve mermi doldurma yerleri var fakat oralarıda nasıl kullanabileceğimi bilmiyorum yanlarına gittiğimde a ya basıyorm hiçbir şey olmuyor :D bunlar yüzünden k-d 29/107 :D Şimdiden teşekkürler.

Not: Konuyu ilgili yere açacaktım fakat sabah açmayı denediğimde moderatör tarafından onaylanınca vs açılır diye bir yazı vardı üzerinden 12 saat geçti ve sanırım açılmadı konu bende buraya açtım

Oyunun görüntüleri fena değil gibi maplar çok uzun ve karışık bir adam bulana kadar 2dk geçiyor buluncada hemen ölüyorum :D

----------

Yani biraz zor oyun başla veya başlama diye söyleyemem şuanda

sen bi bf3 al gel kanka ::D:D
Olm ben böyle oyunlar oynayamıyorum bf3 ü nasıl oynayacam ? kd 25/100 olarakmı dolaşacam :D

----------

oyunun görüntüleri filan nasıl :) başlasak mı acaba :)
vazgeçtm indirme sakın,her haritada gece arkadaş adamlar desen astronot kıyafetleri giymiş ama siyah renkte oda :D ben adamı bulup,mapı çözene kadar 10 kere ölüyorum sende öyle olurmu bilmem ama tavsiye etmiyorum ben açıkçası full ölmek istemiyorsan oynamayacan :D

Olm ben böyle oyunlar oynayamıyorum bf3 ü nasıl oynayacam ? kd 25/100 olarakmı dolaşacam :D

----------

vazgeçtm indirme sakın,her haritada gece arkadaş adamlar desen astronot kıyafetleri giymiş ama siyah renkte oda :D ben adamı bulup,mapı çözene kadar 10 kere ölüyorum sende öyle olurmu bilmem ama tavsiye etmiyorum ben açıkçası full ölmek istemiyorsan oynamayacan :D

bnm k.d 0.53 olm ne diyon :D:D
Progression - Nexon_GE - Battlelog / Battlefield 3

Sen neyseki oyuna girebilmişsin.Ben onuda yapamadım.

Üye oldum mail'e aktivasyon gelmedi.Oyunun dosyasını indirdim oyun yüklenmedi :D

harbi olm adamlar nasıl oynuyor ben onu anlamıyorum baksam hem 23-2 , 40-4 vs gibi skorları olan adamlar var bizden ne farkı var ? nasıl oynuyorlar anlamadım gitti ben parmağmla sol tuşa tıklayana kadar adam zıplayıp hs atıyor

ben oyle king serverlerde oynamıyom buldum 4-5 tane güzel server orda oynuyom şimdi xbowa sardım sürekli xbowla oynuyom pusup :D:D ama scar-l değişmem ama varya
oynarken knife atmak
bambaşka birden gerçek hayattaymışsın gibi geliyor :D

Son düzenleme:
ben oyle king serverlerde oynamıyom buldum 4-5 tane güzel server orda oynuyom şimdi xbowa sardım sürekli xbowla oynuyom pusup :D:D ama scar-l değişmem ama varya
oynarken knife atmak
bambaşka birden gerçek hayattaymışsın gibi geliyor :D
olm anlayabileceğim dilde konuş? nereye pusuyon :D

----------

Sen neyseki oyuna girebilmişsin.Ben onuda yapamadım.

Üye oldum mail'e aktivasyon gelmedi.Oyunun dosyasını indirdim oyun yüklenmedi :D
Boşuna indirmişsin bana göre tam anlamıyla berbat maplar çok büyük ve bir o kadarda karışık hele astronot kıyafetleriyle dolşan adamları göremiyon bile :D

olm anlayabileceğim dilde konuş? nereye pusuyon :D

----------

Boşuna indirmişsin bana göre tam anlamıyla berbat maplar çok büyük ve bir o kadarda karışık hele astronot kıyafetleriyle dolşan adamları göremiyon bile :D

olm ne bekliyon 64 player ? ? :D:D close quarters oynayacan zaten :D o sarıyor en çok olm köşelere felan pusuyom :D uçağı mapin ortasına indirip tank niyetine kullanıyom ben :D

olm ne bekliyon 64 player ? ? :D:D close quarters oynayacan zaten :D o sarıyor en çok olm köşelere felan pusuyom :D uçağı mapin ortasına indirip tank niyetine kullanıyom ben :D
la 8 kişilik yerde adamlar kıçıma tekmeyi basıyorlar 64 kişilik yerde ayakta durmak bile bir mucize o zaman benim için :D o xbow ne anlayamadım nasıl bir silah resim yok mu resim?

la 8 kişilik yerde adamlar kıçıma tekmeyi basıyorlar 64 kişilik yerde ayakta durmak bile bir mucize o zaman benim için :D o xbow ne anlayamadım nasıl bir silah resim yok mu resim?

bilidğin xbow olum

images

Geri