• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

BlackPearl Açılana kadar Server Açıyorum Takılmalık :)

Kaç Cap Olsun

• Kullanılan toplam oy
    32
  • Anket kapatılmış .
itemler felan fb başlangıçlı herangi bir kasma gerektirmesin girelim pvp yapalm sadece.
cap da hiç fark etmez böyle bi server tutar :D vardı bi ara sanırım

120 cap gösterişli olur güzel olur kanımca
karakterler immo setli egy veya fight silahlı başlar skillerini statlarını verir başlar uniq rank eklersin hunter thief rank eklersin onlarla uğraşırlar.

Ne kadar rağbet olursa hemen açarım serveri + hamachi değil sabit ip olucak siz mediayı ipinputla modifiye ediceksiniz laucherden uptade ettirip giriceksiniz o kadar.

Aç 80 cap only china gitsin bp açılcak sen bu sw yi açana kadar :D

80 Cap olacak sun +7 set silah npcde fb statlar %100 yüzükcüde adv b grade elixirler weapon powder lucky ayarlı olucak gelmek isteyen konu altına yazarsa iyi olur zevk için açıyoruz

80capa gelmek isteyen kişiler isterlerse maxigame ts odasına gelsin önerilerinizi alalım

MaxiGame Ts'ye Gelin:ts3.vladgaming.com

Oda aşağılarda maxigame
Pw:maxigame2012

----------

başlıyacaklar bi öm atabilirlerse bana sevinirim

Son düzenleme:
vps 80 cap :D var gelin greatsilkroad free 8 deg sun :D zszc files

Geri