• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

BlackPearl Eternity Maceraları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan xLoss
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

xLoss

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
25 Nis 2009
Puanı
123
Normalde Wizard delisi ve Unique avcısıydım. Övünmek gibi olmasın ama sanırım bu konuda o zamanların en iyilerindendim. Yine Wizard ile başlayıp daha sonrasında bi heves 70:70 Hybird Bow denedim. Gayette iyi sonuç almıştım. Daha sonrasında da bi Blade denemem olmuştu. İkisi de beni Unique sevdamdan vazgeçirememiş belli ki ve sonrasında tekrar tilki yuvası olan Wizard'a dönmüşüm :D Bilgisayarda dolaşırken resimleri gördüm baya bi duygulandım :D

1) Ufak Kervan Macerası
LA6k1G.jpg

2) Kervan Sonrası Gövde Gösterisi
Yk9nkl.jpg

3) 70:70 İle İlk Unique
ZkqvdZ.jpg

4) Nadir Şanslı Olduğum Zamanlardan Bir Tanesi
nMDzr0.jpg

5) Uruchi Lure Maceramız
A7b430.jpg

6) Force Blade İlk Demon
8Zrq8a.jpg

7) Wizard Geri Dönüş
QBnDQk.jpg

8) Lord Yarkan
GRJ6P2.jpg

9) Arılarda Taxi Yapan Arkadaşımız Pardon Taksi
rMDW67.jpg

10) Büyük İhtimalle Enesin(MLight) Eşsiz Silahı :D
PkV805.jpg

11) Build Engel Değil
kBD4bD.jpg

Hazırlanış olarak kötü ama geçmişi özleten video :D

Eternity'de full alchemy takılmıştım. :)

ljDogE.jpg

QBnk3v.jpg

3LVXZ5.jpg

57vAlD.jpg

E807dv.jpg

j3DEO9.jpg

Son düzenleme:
Saçma sapan 15,16 Dg'li , silkroad ile alakası olmayan, kalitesiz , 1,2 haftaya kafası esince kapatılan oyunların açık olması yerine böyle kaliteli bir Oyunun Kıymeti bilinmemesi gerçekten üzücü.

devilin var oyunun efektlerini kapatmışsın...

- - - Güncellendi - - -

Saçma sapan 15,16 Dg'li , silkroad ile alakası olmayan, kalitesiz , 1,2 haftaya kafası esince kapatılan oyunların açık olması yerine böyle kaliteli bir Oyunun Kıymeti bilinmemesi gerçekten üzücü.

bpde kapandıktan sonra isroya kaldık. oyundan zevk almak için kendimizi joymaxa düzdürüyoruz silklere gene zam yapmışlar!

Srocular temsili;
nMdL3a.png

Son düzenleme:
Abi :) 2014 den beri ilkkez girdim foruma ilk girdigim postta kendimi gördüm seviyorum sizi :)

Aaa bu warriorla tokatladigim hybrid bow ve blade degil mi :pcorn

o degil kanka bide sen bu blade ile milletin elinden alip demon kesmistin yanlis hatirlamiyosam. Resim bulabilecek miyim bakayim editlicem :D

Son düzenleme:
O zaman şöyle demiştik ne olursa olsun sahip çıkın bu son. Biz sıkı tutmaya çalışıyoruz ama bazen elde olmayan şeyler oluyor görmezden gelin biz bir şekilde halletmeye çalışırız demiştik. Artık mazi.

Lan Ozan sen yaşıyon mu :D

- - - Güncellendi - - -

devilin var oyunun efektlerini kapatmışsın...
Sen o bilgisayarın benden benim ondan çektiklerinmi bir bilsen. Eski emektar o yeri doldurulamaz hala evde bir köşede ona özel ayrılan yerde duruyo :D

- - - Güncellendi - - -

en büyük kazancım demon u ararken yerde sun sword bulup percyjackson'a satmamdı

Mehmet'te o zamanlar öyle bir bolluk vardı ki şehirler arası ışınlanacakken bile reverse kullandığını bilirim :D

- - - Güncellendi - - -

Aaa bu warriorla tokatladigim hybrid bow ve blade degil mi :pcorn

o degil kanka bide sen bu blade ile milletin elinden alip demon kesmistin yanlis hatirlamiyosam. Resim bulabilecek miyim bakayim editlicem :D

Serverda bi sen kesebiliyodun heralde kanka :D :D Blade ile unique dersi verdik zaten :D Az Wizard'ı üzmedik :D

- - - Güncellendi - - -

O zaman şöyle demiştik ne olursa olsun sahip çıkın bu son. Biz sıkı tutmaya çalışıyoruz ama bazen elde olmayan şeyler oluyor görmezden gelin biz bir şekilde halletmeye çalışırız demiştik. Artık mazi.

Olan oldu hatıralar güzeldir reis :D

- - - Güncellendi - - -

Nakaratı bana imâda bulunan herkese hediye ediyorum :))

Geri