• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

BlackPearl Online Infinity Banner çalışmam

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan sytgkdmr
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

sytgkdmr

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
9 May 2012
Puanı
31

Nasıl olmuş arkadaşlar sizce, eleştirilerinizi alabilirmiyim?

1. Çalışma
728x90.png
2. Çalışma
728x902.png

Son düzenleme:
110cap yazısı biraz daha belirgin olmalı ve server ismi arka ile uyumlu olmalı düşüncesindeyim.Diğerleri güzel olmuş:))

GS'li olduğunu belli etmişin :D Ayrıca blackpearonline yazısı küçük olarak güzel durmuyor bana göre.

110cap yazısı biraz daha belirgin olmalı ve server ismi arka ile uyumlu olmalı düşüncesindeyim.Diğerleri güzel olmuş:))
Bu şekilde daha sade ve gözü yormayacağını düşünmüştüm fakat dediğin gibi bannerlarda arkaplan kullanmam için bana kaynak olabilecek site biliyorsan pm atarsan sevinirim. :)

GS'li olduğunu belli etmişin :D Ayrıca blackpearonline yazısı küçük olarak güzel durmuyor bana göre.

Bu işe GS ile bişey katmadım avatarımda adım ve soyadımın baş harfleri :) Blackpearl yazısını küçük infinity yazısını büyük yaparak infinity i ön plana almak istemiştim ama senin dediğinide değerlendiricem :D

Bu şekilde daha sade ve gözü yormayacağını düşünmüştüm fakat dediğin gibi bannerlarda arkaplan kullanmam için bana kaynak olabilecek site biliyorsan pm atarsan sevinirim. :)

Bu işe GS ile bişey katmadım avatarımda adım ve soyadımın baş harfleri :) Blackpearl yazısını küçük infinity yazısını büyük yaparak infinity i ön plana almak istemiştim ama senin dediğinide değerlendiricem :D
Benim blackpearl yazısının rengi ile arkaplan rengini gördüğüm gibi gs geldi aklıma avatarını yeni gördüm ordan çıkarmadım yani :D

Ayrıca B-P-O harflerini büyük yaparsan iyi görünür diye düşünüyorum.Eline sağlık.

Benim blackpearl yazısının rengi ile arkaplan rengini gördüğüm gibi gs geldi aklıma avatarını yeni gördüm ordan çıkarmadım yani :D

Ayrıca B-P-O harflerini büyük yaparsan iyi görünür diye düşünüyorum.Eline sağlık.

Doğrudur,
Aslında silkroadla ilgili kaynağa ihtiyacım var photoshop için :D

Not: 2. çalışma eklenmiştir.

Son düzenleme:
1. sini göremiyorum ama 2. si gayet iyi olmuş çok beğendim İnfinity hareketli olsaydı dahada bi çarpıcı olurmuş sanki.

Geri