• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

BlackPearl - v1.501 Manual Patch -/- Update Yapamayanlar İçin !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

FaTaL_ERR0R

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
308
Bugün farkettimki sıfırdan update yaparken bazı sorunlar çıkıyor.Bu yüzden sizlerle bu manual patchı paylaşıyorum.Bunun içindekileri oyunun kurulu olduğu klasöre çıkartıp değiştirmeniz oyuna girmek için yeterli olacaktır.

Teşekkürler ...

Son düzenleme:
170mb akk da bitmiş oh ne güzel:D batışlardayız bu ay

----------

Son düzenleme:
Bu sorun her update de bu şekide mi giderilecek yoksa sadece bu seferlik mi sorun çıktı ??

Bu konun çözümü hakkında sabit konu istemiştim ama olmadı :D Bakın asıl sorun update yapılınca update edilmiş bazı dosyaların oyun klasörüne gelmeyip temppbath'a gitmesidir, bunun çok basit bir çözümü olarak temppbath ın içindeki update edilmiş dosyaları silkroad klasörünün içine atmaktır başka hiçbir nedenden kaynaklandığını düşünmüyorum iyi forumlar :)

Son düzenleme:
Bu konun çözümü hakkında sabit konu istemiştim ama olmadı :D Bakın asıl sorun update yapılınca update edilmiş bazı dosyaların oyun klasörüne gelmeyip temppbath'a gitmesidir, bunun çok basit bir çözümü olarak temppbath ın içindeki update edilmiş dosyaları silkroad klasörünün içine atmaktır başka hiçbir nedenden kaynaklandığını düşünmüyorum iyi forumlar :)

çok saol kardeşim böylece boşuna media pk indirmek zorunda kalmamış olduk :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri