• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

BlackShot Online İlk Bakış (RecLast)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan RecLast
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

RecLast

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
30 Ağu 2010
Puanı
65
Herkese Merhaba

Bu gün BlackShot Online ın ilk bakışını çektim arkadaşlar. Oyun genel olarak fena değildi. Efekleri pek kaliteli gelmedi yeni nesil oyunlara göre fakat zevkliydi. Gelişirse güzel olabilecek bir oyun. Ayrıca turnuvalar olacağına dair bilgiler aldım. Ne olur bilemem ama ilerleyen zamanlarda BlackShot dan güzel haberler gelebilir ^^ Lafı uzatmadan videomuza geçelim ^^

Herkese İyi Seyirler.

BlackShot İlk Bakış (First Look) - RecLast - YouTube

RecLast

Eline sağlıkda bence konunun en altına kendi puanlamanı yaparsan daha güzel olur.
Mesela bu oyuna puanm 10/8.

:D Teşekkürler. Eğlenceli aynı zamanda oyunu anlatıcak şekilde anlatmaya çalışıyorum. Beğendiyseniz ne mutlu ^^

Puanlama yaparsam önyargılı olur biraz o yüzden istemiyorum puanlama. Oyunun sonunda söylüyorum zaten nasıl olduğunu ^^

Geri