• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Blackshot Türkiye

QuietTouch

Global Mod
Aktiflik
K.Tarihi
12 Nis 2011
Puanı
468
ndlwb.gif

ndlwl.jpg

Blackshot Türkiye Tanıtım

Vertigo Games tarafından yaratılan Blackshot şuan avrupada eFusion MMOG firması ile yayında.Oyundan genel olarak bahsedecek olursak 4 farklı oyun kahramanı bizi oyunun başlangıç ekranında karşılıyor.Her birinin çok farklı hayat ve savaş hikayesi olan kahramanlarımızın isimleri ise TRAVIS BANNER, VANESSA GREEN, ADAM GARCIA ve CATHY FINN.
Oyun bildiğiniz gibi Lobi yani oda tabanlı oyuncular kendine uygun odayı bulduktan sonra "ready" butonuna basarak savaşa dahil oluyor.Blackshot'da 4 farklı oyun modu bulunmakta;

Oyun Modları

TDF: Takımlar arası bayrak kapma yarışına sahip olan bu mod.Eğlenceli olduğu kadar büyük rekabetinde geçtiği bu mod genelde sand storm haritasında oynanır oyuncuların en sevdiği TDF haritası burasıdır.

SD: Counter Strike oyunundan iyi bildiğimiz bu mod klasik bir bombacı timi bir bomba imha ekibimden oluşuyor.Tarafların büyük çekişmesinin yaşandığı bu modda oyunda oldukça popüler.

DA: Bu mod en fazla 4 kişi ile oynanıyor ve oyuncular bir barakanın içerisinde üzerlerine gelen sayısız terörist, canlı bombanın üstesinden gelmeye calışıyor.Yok edildikçe seviyesi yükselen saldırının son bölümlerinde iş iyice zorlaşıyor ve büyük patlama kaçınılmaz oluyor.Bu mod oyunun PVE sistemini bize çok iyi kanıtlıyor.

TDM: Klasik karşı takımdan gördüğünü öldür modu.Oyuncular ölmeleri halinde tekrar diriliyor.En çok öldürme sayısına ulaşan modun kazananı oluyor.

Blackshot'ta hiçbir MMOFPS de bulunmayan Partner sistemi dahil Clan sistemi ve serveride bulunmakta.Partner olduğumuz arkadaşımız bize aynı savaşta onun kamerasını görme imkanı sağlıyor ve partnerimiz gördüğü düşmanın yerini bize işaretleme yöntemi ile gösterebiliyor.

ndlyj.jpg

ndlwl.jpg

BlackShot Türkiye Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim sistemi: XP SP3
İşlemci: P4 – 2.0 Ghz
Ekran Kartı: NVidia(FX5700), ATI(Radeon 9500)
Ram: 512
HDD: 4 GB
Windows Destekleyici: DirectX 9.0c

BlackShot Türkiye Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi: XP SP3, Windows 7
İşlemci: P4 – 3.0 Ghz
Ekran Kartı: NVidia(GT 8600), ATI(Radeon HD 3850)
Ram: 2 GB
HDD: 4 GB
Windows Destekleyici: DirectX 9.0c

Blackshot Online - Web Sitesi - http://www.blackshot.com/
Blackshot Online - Üyelik Sitesi - http://auth.blackshot.com/Account/SignUp

Blackshot Online Tanıtım Videosu

Son düzenleme:
Geri