• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Blade9 Türkiye -Kadim Silahlar

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Grimmm
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Grimmm

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
19 Mar 2014
Puanı
0
maxigamebanner2.png

maxayrac2.png

Blade9 Online- Web adresi:Blade 9 Online Türkiye | ArkArena
Blade9 Online- Kayıt adresi:Kayıt

maxayrac2.png

4.jpg

maxayrac3.png

Blade9 Online nedir ? (Tanıtım )

Tamamen Ücretsiz Yüzde Yüz Türkçe Bir MMOPRG oyunudur ,Dokuz Farklı Sınıfta Karakter,Detaylı Eşya Güçlendirme Sistemi
Birçok Meslek ,Çeşitli ve Farklı PVP Sistemleri,Özel Zindanlara ve Devasa Haritalardaki Vahşi Dünyada Oyuncular Bambaşka Maceralara Atılacaklar...

İstediğiniz Şekilde Oynayın

Detaylı bir pet ve binek sisteminin de olmasıyla beraber, skill efektleri ve grafikleri de taktire şayan . Eşya geliştirme sistemi, silah ruhu sistemi, kanat sistemi, çakra sistemi, klan savaşları, oto bot sistemi ve özel ünvan sistem ile her bir karakterde değişik strateji ve yönlendirme ile istediğiniz şekilde oynaya bilirsiniz.

maxayrac3.png

Oyun içerisinden bir kaç video :)

Geri