• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bless Online’da Fiyatlar Düşüyor

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan xTrip
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

xTrip

OldSchool Player
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
28 Tem 2016
Puanı
175
Kullanıcı şikayetleri yüzünden Bless Online'da geri adım atıldı.

Görünüşe göre Bless Online’ın yapımcısı Neowiz, gelen tepkiler üzerine geri adım atmak zorunda kaldı. Oyunun hem founder paketlerinin, hem de genel fiyatlarının düşeceği açıklanırken, paketlerdeki ‘müşteri öncelikli servis’ özelliği de kaldırılacak. Aynı zamanda firma tarafından premium üyeliğin özellikleri de açıklandı.

maxresdefault.jpg

Bless Online’ın üyelik ve satın alma sisteminde yapılan başlıca değişiklikler şu şekilde olacak;

– En geniş founder paketinin fiyatı 199 dolardan 149 dolara çekildi.
– Artık paketlerde ‘Müşteriye öncelikli servis’ özelliği yer almayacak.
– Premium üyelik ayrıntılarıyla açıkalancak.
– Erken Erişim sürecinin ardından ilk büyük güncellemeyle Assassin sınıfı eklenecek.
Bless Online’ın Founder Pack sürümlerinde temel oyunun yanı sıra özel skinler, premium üyelik, Lumena ve diğer faydalar yer alacak. Bu eşyaları tek tek aldığınız takdirde yüzde 33 civarında daha çok para ödüyorsunuz. Yani Founder Pack daha avantajlı bir oyun sunuyor.
Premium üyelik de aynı şekilde oyunculara çeşitli avantajlar sağlayacak. Premium üyelikle Bless Online’a giriş yapan oyunculara özel bir binek ve pet skini verilecek. Aynı zamanda NPC’lerde ekipmanların tamir masrafı yüzde 30 azalacak, Wyvern kullanım ücreti yüzde 50 düşürülecek. Aynı zaman da bir de toplama çantası verilecek ve sınırsız şekilde toplama materyalleri biriktirmeye imkan tanıyacak.
Bless Online, 30 Mayıs tarihinde Steam’de satışa sunulacak.

Geri