• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Blu Ray format sorunu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan dash23
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

dash23

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
20 May 2009
Puanı
10
merhaba arkadaşlar küçük bir sorunum var internette aratmama rağmen bir çözüm bulamadım ya da vardı ben göremedim. bir arkadaşım sezon dizilerini indirip arşivliyor bir dizinin tüm sezonlarını dvd ye atıp aldım kendisinden. ilk üç sezonda sıkıntı çekmeden izledim dördüncü sezonda video formatı desteklenmiyor hatası aldım. cihaz lg bp450 smart 3d blu-ray & dvd player nasıl çözebilirim bir fikriniz varsa lütfen yardım edin şimdiden teşekkürler

merhaba arkadaşlar küçük bir sorunum var internette aratmama rağmen bir çözüm bulamadım ya da vardı ben göremedim. bir arkadaşım sezon dizilerini indirip arşivliyor bir dizinin tüm sezonlarını dvd ye atıp aldım kendisinden. ilk üç sezonda sıkıntı çekmeden izledim dördüncü sezonda video formatı desteklenmiyor hatası aldım. cihaz lg bp450 smart 3d blu-ray & dvd player nasıl çözebilirim bir fikriniz varsa lütfen yardım edin şimdiden teşekkürler

sanırsam DVD formatında yazdırma yapmadın farklı formattaki dijital dosyayı dvd ye kopyalayıp şu ana kadar problemsiz izlemişsin.son denemende dvd içerisine kopyaladığın dijital formatlarda desteklenme problemi var diyon. ozmn kodek problemi var sürücünün desteklemediği bir formatta yeni sezon.eski dosyaların mediainfosuna bakıp yenileri dvd ye atmadan converter ile desteklenen bi formata getirebilirsin.

sanırsam DVD formatında yazdırma yapmadın farklı formattaki dijital dosyayı dvd ye kopyalayıp şu ana kadar problemsiz izlemişsin.son denemende dvd içerisine kopyaladığın dijital formatlarda desteklenme problemi var diyon. ozmn kodek problemi var sürücünün desteklemediği bir formatta yeni sezon.eski dosyaların mediainfosuna bakıp yenileri dvd ye atmadan converter ile desteklenen bi formata getirebilirsin.

normal üç sezonu attığım şekilde data olarak ayrı dosyalar içerisinde attım. pc de sıkıntı yaşamıyorum açarken dvd ye takınca format desteklenmiyor hatası aldım. sanırım kodek problemi var. bu blu ray güncelleme konusunda bir şeyler biliyorsan yardımcı olurmusun :D

edit: güncelleme yaptım yine olmadı :D sanırım ben beceriksizim yanlış attım dvd ye.

Son düzenleme:
Geri