• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Blueray hakkında soru ?

ibosivas58

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
26 May 2009
Puanı
22
[BILGI]Arkadaşlar soruma bilgisi geniş olan cevaplarsa sevinirim [/BILGI]

Öncelikle blueray söylenmesinin sebebi CD nin özelliği mi yoksa içindeki filmin 1080 p olmasından dolayı mı ? Kafama takılan şu Cd vardı sonra DVD çıktı Bluray da DVD bir üstü mü ?

Şimdi sinema sistemi aldım 3d bluray var bu blueray 5 tl karsılıgı kıralanıyor ben bu gıdişle batarım adamlar blueray kendılerı mı yazıp çoğaltıyorlar hani internetten indirip DVD yazma gibi =?

Başta şu Bluray cdsi DVD mi =? onu merak ediyorum umarım anlatabilmişimdir ..

PS3 ya da çıkmasını bekleyerek çıktıktan sonra PS4 alabilirsin. Hem oyun oynarsın hem bluray'den film izlersin. :ent

Bluray CD ve DVD'den tamamen farklı bir tür. Bak bu konu senin çok işine yarar. Yasak değil sanıyorum bu tür linkleri paylaşmak. Umarım haklı çıkarım da ceza yemem. :D Birşey daha Bluray'ın korsanları yoktur. Bulunduğunu söyleyenler olsa bile kanma. Normal CD için yapılanlardır onlar. :ent Anca internetten indirerebilirsin ya da orijinal alabilirsin. :ent

Blu-ray ile DVD Arasında Ne Fark Var? - Mavi Lazer - ShiftDelete.Net

Ayrıca buna da dikkat et. Başına bir iş açılmasın sonra.

http://shiftdelete.net/blu-ray-oynatici-nasil-secilir-27872.html

P

Son düzenleme:
Geri