• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bluetooh Kulaklık Önerisi

doncarlone41

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
8 Şub 2011
Puanı
237
Merhaba günümün yarısını işte geçiyorum ve müzik dinliyerek çalışmak istiyorum düzgün bir kulaklık arıyorum

Bunu seçtim sizinde önerileriniz varsa dinlemek isterim iş yeri metal fabrikası makinalar çalışmakta dıştaki sesi duymamak dinlediğim şarkıyı yaşamak istiyorum maximum performans bekliyorum bluetooth yoluyla bağlanacam sakın jak girişli olmasın teşekkürler.

bu kulaklık işimi görürmü görmez ise veya görür ise'de başka önereceğiniz kulaklık varsa bilmek isterim

http://www.hepsiburada.com/jbl-everest-nextgen-kulakustu-bluetooth-kulaklik-siyah-p-BD805376

Sennheiser marka kulaklıklara bakmanı öneririm alıp da memnun kalmayanı görmedim.
iş yerindeki abilerde kulaklık kullanılıyorlar gündelik için kullanacağın için fazla pahalı alma dediler bende bunu aldım 320 kbps diskografi indirdim sanatçıların güzel ses çıkıyor 50mm sürücüsü ile :D

ROJENR.jpg

Hayırlı olsun, mıknatısların neodymium olmasına dikkat ettin mi ?

iş yerindeki abilerde kulaklık kullanılıyorlar gündelik için kullanacağın için fazla pahalı alma dediler bende bunu aldım 320 kbps diskografi indirdim sanatçıların güzel ses çıkıyor 50mm sürücüsü ile :D

ROJENR.jpg
Muhakkak ama her zaman daha iyisi vardır emin ol bir çok kulaklık kullandım almasam bile deneme şansım oldu, belirttiğim markanın en ucuz kulaklığı bile ömür boyu kalite ve ses açısından götürür seni :) Hayırlı olsun :)

Geri