• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Boacompra - ATM Para Yatırma - Referans Unuttum

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dentrax
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Dentrax

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
20 Şub 2011
Puanı
707
Herkese Merhabalar,

ATM'den steam için yaklaşık 200 TL HalkBank ATM'den yatırdım. Steam üzerinden de HalkBank 200 TL 'i seçtim. Kredi kartında sorun oluyor hep onaylanmadı gibisinden o yüzden böyle yaptım. 1 gün sürem var sanırım, parayı yatırdım ama referans kodunu girmedim hiç biryere. Referans kodu istemeyince bende dedim fiş'i onlara bildirim yaparım dedim. Normalde kredi kartı ile havale yapacaktım da kartta para olmasına rağmen sorun var neden bilmiyorum. Herneyse, yılbaşı indirimleri diye şimdiden stok yapayım dedim. Şimdi fiş elimde nasıl gönderdiğimi ispatlayacağım ben bu adamlara ?

Şimdiden Teşekkürler...

FİŞ Resmi :

Yok artık neden koyayım. :D

Ya furkan hacım sen bir paypal kart al at içine parayı tem atmlerinden normal kredi kartı gibi gir stema ne alıyorsan al böyle uğraşıp ne sıkıntı çekiyorsun ki sen ya :D

Ya furkan hacım sen bir paypal kart al at içine parayı tem atmlerinden normal kredi kartı gibi gir stema ne alıyorsan al böyle uğraşıp ne sıkıntı çekiyorsun ki sen ya :D

Hocam paypal kart var zaten. :D Sınırlı erişim yedi, ben paypal'e 100'den fazla para yüklemem, yorumları okumuyorsun galiba. :D

Ya böyle bırakıp gidilmez ki yorum yaptın madem derdime çare. :D Birdaha yapmam zaten ****** böyle sistemin. :D

Derdine bende çare yok ki mübarek olsa yardım etmek isterim ayıp ediyorsun :'( Ya bence sen babanın kredi kartı filan yokmuydu? Ondan yapsaydın bari ya benim bir işim düştüğü zaman direk pederin üstünden hallediyorum sıkıntı çıkmıyor :D (maşALLAH :D :D)

Derdine bende çare yok ki mübarek olsa yardım etmek isterim ayıp ediyorsun :'( Ya bence sen babanın kredi kartı filan yokmuydu? Ondan yapsaydın bari ya benim bir işim düştüğü zaman direk pederin üstünden hallediyorum sıkıntı çıkmıyor :D (maşALLAH :D :D)

Hocam yatıdığım para kendimin. Ayrıca babam bankacı. :D Ona söylerdem halleder direkt fakat önce 200 TL oyuna verilirmi diye azarlar sonra neden bizim bankadan almadın diye sonra ise atm kaç tl komisyon aldı der. :D

Hocam yatıdığım para kendimin. Ayrıca babam bankacı. :D Ona söylerdem halleder direkt fakat önce 200 TL oyuna verilirmi diye azarlar sonra neden bizim bankadan almadın diye sonra ise atm kaç tl komisyon aldı der. :D

Yukarı tükürsek bıyık aşağı tükürsek sakal vay arkadaş :D :D

Ya burda şaka maka eğleniyoruz da benim 200 TL kaldı, nasıl alacağım ben onu ya. :/

----------

@Deepblue

Abi ben bu parayı senin hesabına iade yapsam, sende bana maxigame üzerinden parayı göndersen olurmu ? Steam için 200TL 'lik şeyden alacağım. ?

Geri