• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Böbrek üreter taşı hakkında

ibosivas58

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
26 May 2009
Puanı
22
[BILGI]Merhaba arkadaşlar 2 hafta önce sabah 6.40 serviste sırtımın sol alt tarafıma bi ağrı vurdu ki bıçak saplandı sanki soğuk bi ter döktüm ölüyorum zannettim acile kaldırıldım yapılan testler sonucu üretraya sıkışmis 1 cm taş tespit edildi bunun yanında 4 mm çapında böbrekte varmış.Taş kırma seanslarına gittim yaramadı hiçbiri malesef 2 hafta boyunca 15-16 tane enjeksiyon yapıldı anamdan emdiğim süt burnumdan geldi resmen son çare URS ameliyatı oldum kurtuldum ağrısını az da olsa çekiyorum geçicek inşallah.Böbrek 4mm taşa bu olduğum ameliyatta müdahale edilemedi ben böyle bişe ilk defa yaşıyorum tecrübesi olan varsa bu böbrekte 4mm taşı ne şekil eritebilirm içeçek felan ile kum şeklinde dökülmesini istiyorum yerinde sabit duruyor oynamasından korkuyorum sağ olun ..
[/BILGI]

yıllardır bira döküyor diyorlar ama bende milletin yalancısıyım :D

O taş her ne kadar hareket ederse ağrın sızın o kadar artar zannımca

Geri