• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Body : 1 Kilo Tavuk yemek

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Rhydon
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Rhydon

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
16 May 2014
Puanı
7
S.a Arkadaşlar spor yapıyorum bugün sabah kalkamadım 5 de kalktım 6-7 gibi yaklaşık 1 kilo tavuk yedım ekmeksız gerekli olan proteini karşılamak için sizce Tek öğünde bütün proteini almak zararlımıdır bugün böyle oldu.Eğer sıkıntı olmazsa uyanamadıgım gunlerde 1 kilo tavuk yerim :D

----------

Malesef boşa yemişim 300 gramdan fazla yemenın manası yokmuş karaciğer yaklaşık 40gram protein sentezleyebiliyormuş 1 öğünde diğer yediklerin yağ oluyormuş gitti 1 kilo tavuk :D

----------

1 öğüne 20 lira para verdik iyimi :D spor yapacak arkadaşlar para konusunda çok yıpranırsınız söylim :D aylık en az 700 lira ayırın spor için :D

kardeşim öncelikle bir fitness hocası olarak konun dikkatimi çekti ve yorumumu katmak istedim müsadenle. ilk olarak şu body kelimesinden kurtulun bu kelimeyi çoluk cocuk kullanır oldu artık. biz yetişkinler yaptığımız spora fitness yani sağlıklı ve formda kalmak diyoruz. fitness a gidiyomusun bilmiyorum yazmamışsın ama gitmeden tavuk yiyorsan hergün o tavuk daha çok kilo yapar bilgilendireyim. tabiki beslenmek çok önemli ama bunlar kuru kuru yapılmamalı günde en az 1 saatini fitness a ayırmalısınız bazı arkadaşlarımız evde bu şekilde diyet yapıyor da işe yaramaz benden söylemesi daha birçok konuda bilgilendirmek isterim sizleri ama vaktim kısıtlı olduğu için şimdilik bu kadar bi sorunuz olursa mesaj atabilirsiniz. bu da ağustos da çekilen bir fotoğrafım 2ay önce yani

Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim

teşekkürler hocam ben 1 ay olalı başladı fitness'a haftada 4 gün yapıyorum yaklaşık 2-3 saat sürüyor yarım saatte cardio yapıyorum hocam.
Hocam şu şekilde beslenme programım var yardımcı olurmusunuz

Sabah kahvaltıda
50 Gram peynir
50 Gram Kaşar
Yarım Domates
Yarım Salatalık
1-2 Tane yumurta
1 Dilim Salam
Çok az Fıstık ezmesi 1 dilim

Öğle Yemeği olarak

Tavuk Göğsü veya Tavuk Pirzolası 500gram

Akşam Yemeği

Çorba-Pilav-Et,Tavuk,Sebze Karışık yiyorum

Gece Yatarken

50 gram lor ile 250 gram yoğurt karıştırıyorum onu yiyorum

Ara Öğünlerde

Süt-Lif karıştırıp yiyorum
Badem-Fındık
Meyve (Elma)

1.83 boyundayım 71.5 kiloyum sizce bu program uygunmudur hocam Günlük 1-2 Ölçekde protein tozu kullanıyorum (Yeterli protein almadıgım zamanlarda).Önerilerınızı bekliyorum hocam teşekkur ederım yorumunuz için

Son düzenleme:
kardeşim öncelikle bir fitness hocası olarak konun dikkatimi çekti ve yorumumu katmak istedim müsadenle. ilk olarak şu body kelimesinden kurtulun bu kelimeyi çoluk cocuk kullanır oldu artık. biz yetişkinler yaptığımız spora fitness yani sağlıklı ve formda kalmak diyoruz. fitness a gidiyomusun bilmiyorum yazmamışsın ama gitmeden tavuk yiyorsan hergün o tavuk daha çok kilo yapar bilgilendireyim. tabiki beslenmek çok önemli ama bunlar kuru kuru yapılmamalı günde en az 1 saatini fitness a ayırmalısınız bazı arkadaşlarımız evde bu şekilde diyet yapıyor da işe yaramaz benden söylemesi daha birçok konuda bilgilendirmek isterim sizleri ama vaktim kısıtlı olduğu için şimdilik bu kadar bi sorunuz olursa mesaj atabilirsiniz. bu da ağustos da çekilen bir fotoğrafım 2ay önce yani

Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim

Eskiden forumda önüme gelene atar yapardım artık daha dikkatli olmam lazım . Sende bu kalıp var öteki okuyup savcı falan olmuştur ne bileyim durduk yere papazı bulmayalım :)
Bu ara vücut 10 numara güle güle kullan :)

S.a Arkadaşlar spor yapıyorum bugün sabah kalkamadım 5 de kalktım 6-7 gibi yaklaşık 1 kilo tavuk yedım ekmeksız gerekli olan proteini karşılamak için sizce Tek öğünde bütün proteini almak zararlımıdır bugün böyle oldu.Eğer sıkıntı olmazsa uyanamadıgım gunlerde 1 kilo tavuk yerim :D

----------

Malesef boşa yemişim 300 gramdan fazla yemenın manası yokmuş karaciğer yaklaşık 40gram protein sentezleyebiliyormuş 1 öğünde diğer yediklerin yağ oluyormuş gitti 1 kilo tavuk :D

----------

1 öğüne 20 lira para verdik iyimi :D spor yapacak arkadaşlar para konusunda çok yıpranırsınız söyleyim :D aylık en az 700 lira ayırın spor için :D

Sana tavsiyem bu sporu çok uzun vade de yapacaksan devam et. 2 kas yapayım da kızlara havam olsun diyorsan uzak dur. Sporu bıraktığın an vücudun ağır salar kendini sende anlayamazsın ne olduğunu.

Sana tavsiyem bu sporu çok uzun vade de yapacaksan devam et. 2 kas yapayım da kızlara havam olsun diyorsan uzak dur. Sporu bıraktığın an vücudun ağır salar kendini sende anlayamazsın ne olduğunu.

Sanmıyorum bırakacağımı ama çok iri yarıda olmak ıstemıyorum Allah nasip ederse tabiki bakalım zaman gösterecek :)

boyuna göre kilon normal 1ay oldu demişsin protein tozu asla ve asla kullanmanı önermem şuan çok erken dur bakalım 3-5 ay çalış vucudun alışsın şekil göstersin ondan sonra kullanma aşamasına geçersin. ağırlıklara özen göster bugün 20kg kaldırıp yarın 30kg geçme 3-5 gün 20 kaldır alıştır kollarını hemen zora geçersen yorgun düşersin ve sakatlanma olabilir. benim salonda genelde arkadaşı 100kg kaldırıyor diye oda kaldırıyo adam 2.günü gelmıyor neden? kolunu alçıya almışlar malesef. dediğim gibi yavaş yavaş aceleye gerek yok kasmadan. gelelim beslenme programına iyiye yakın program yapmışsın bu mevsimde tavuktan ziyade balık tüketsen daha iyi olur. ayrıca pilav yeme bulgur ye. yoğurt her öğünde yemelisin. ben yulafı çok yerim sütle karıştırıp çok faydasını gördüm. ballı sütü de öneririm. ayrıca elma sirkesini de öneririm göbeği çok iyi çekiyor suya karıştırıp iç günde 1 kaşık. ekmek ve alkol düşmanın bildiğin gibi bimde satılan tam buğdaylı al 1 poşet 2-3 gün götürüyor. şimdilik bu kadar görüşmek üzere.

teşekkur ederım hocam vücudunuza hayran kaldım tebrik ederim sizide kaç yılda yaptınız acaba?
Ayrıca hocam Memlekette degılım okuyorum balık yemek biraz sıkıntı oluyor tavuk oyüzden genel yurtta bulgur çıkınca bulgur alıyorum Alkol kullanmıyorum spora başladıgımdan beri Ekmek kullanmıyorum gerek duymuyorum :)

Eskiden forumda önüme gelene atar yapardım artık daha dikkatli olmam lazım . Sende bu kalıp var öteki okuyup savcı falan olmuştur ne bileyim durduk yere papazı bulmayalım :)
Bu ara vücut 10 numara güle güle kullan :)
Genetik mühendisliği okuyan arkadaslarda var aramizda. Hani belirtiyim dedim oylesine, nemelazim gdo olur mutasyon olur kanserojen maddeler olur virüsü olur mikrobu olur... Dikkat etmek lazim abi c(^.^c)

bir öğünde alıcağın protein 35 50 gram arasında değişebilir o kadar çok alırsan karaciğerine zararın olur

birkerede 40gramdan fazla proteini kasların alamaz yani o yedigin tavuğun 800gramını sadece aç karnını doyurdu :)

Genetik mühendisliği okuyan arkadaslarda var aramizda. Hani belirtiyim dedim oylesine, nemelazim gdo olur mutasyon olur kanserojen maddeler olur virüsü olur mikrobu olur... Dikkat etmek lazim abi c(^.^c)
buda kendini adamdan saymış iyi o zaman bende muhasebeci olarak iflasını verdirir kapısına maliyeyi dayarım bu mudur yani ezik ya zıplamış konuya direkt :D

burayı terket kaan.Offline sın genelde böyle seninle alakası olmayan konulara girip girip sivrilmeye çalışıyosun. Bekle istanbula geldiğimde ilgileneceğim kişiler arasında ekledim seni liste kabardı iyice :D
Agshahdhahsh gel bebişim bekliyom :D

Geri