• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Body

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan sro_22
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
spin marka 26 kg almıştım benim de boy kilo senin gibi bir sıkıntısı yok ama krom kaplama tadı vermiyor

ya bende alıcakdım fakat hani bi 7*2 kg bide 10*2 almayı düşünüyordum fakat bu daha cazip geldi ? bunu mu alsam beyler bu takıp çıkarmalı olanı daha mantıklı

buda iyiymiş hangisini alsam hazır indirim varken ?

dambıl

Son düzenleme:
ya bende alıcakdım fakat hani bi 7*2 kg bide 10*2 almayı düşünüyordum fakat bu daha cazip geldi ? bunu mu alsam beyler bu takıp çıkarmalı olanı daha mantıklı

buda iyiymiş hangisini alsam hazır indirim varken ?

dambıl

Buda iyimiş kilosu daha fazla hem fiyat farkıda yok

valla bilemedim daha şınav barı alıcam barfiks barı alıcam oho :D emek olmadan sonuç olmaz yapıcaz artık hepsini

bi rehber vardı dambıl ile ilgili hareketler vardı linkini atabilirmisiniz ?

aynısı bende var sakın alma bunu fotoğrafta öyle duruyor fakat yandaki yıldızlı sıkacakları 1 ay sonra catlamaya baslıyor

Benden sana tavsiye alırsan kalıp olarak alma çıkarılabilir ve takabilir al kiloyu kendine göre ayarla :ent

Evde yaptıgınla salonda yaptıgın hiç bir olmuyor. 3 ay kendini sık salona git kanımca harika bi vücudun olur.uğraşmazsın kırıldı kırılcak çatladı çatlıcak 3 ayda istedigin vücuda dengeli düzenli beslenerek kavuşabilirsin. Ben 5 ay salona gittim. İlk 2 ay Kardio olarak geçirdim. 2 ayda 14 kilo verdim. Kalan 3 ayımda Body olarak çalıştım. İstediğim vücudu elde ettigimi düşünüyorum. Tabi hayalin o televizyonlara çıkan her yeri kas olan arkadaşlar gibi olmak degilse :)

Beyler bende kollar falan değilde azcık göbek var nasıl hallederim bu sorunu alet falan gereklimi yada evde napabilirim varmı bişeler yardımcı olsanız az :D

bence imkanın varsa salonda yap düzenli çalışırsan ayıptır söylemesi 6 ayda öküz gibi olabilirsin sana garanti veririm.

Salona gitme imkanım malesef yok burda 2 tane salon var 2side yazın kapalı

verdiğim linkteki dambılı aldım çok kaliteli bana göre hiç bir sorun yok

Geri