• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Boks

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

oksford01

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
18 Mar 2013
Puanı
7
merhaba arkadaşlar;
hatırlarsınız belki eskiden bir konu açmıştım beyin kanaması, kafatasında 3 çatlak, trafik kazası geçirdim boks yapabilirmiyim diye. bugün nöroloji ye gittik raporlarımı felan götürdüm baktı raporlara 5 dakika bana boks'un tehlikelerini anlattı :D sonra farklı sporlar saydı yapmam için. film bile çekmedi ben karışamam dedi hasar kalmamıştır dedi. :D çok sevinçliyim şimdi gidip boks salonuna yazılacam. sizde yanlış hatırlamıyorsam yapamazsın demiştiniz. beeeen kazaaaandııııımmmm :D anlamadığım şey bi doktor hiçmi muayene etmez ya boşu boşuna gittik :D

Ben yapamazmısın mı dedim ? :D Beyin tomografisi çekti mi daktır ? Yoksa senin kafan güzel diye saldı mı :D

onu check up yaptırınca görecez. 5 yaşında geçirdiğin kazadan hasar kalmaz dedi. boks yapabilirsin ben karışamam dedi. beyinden bahsediyoruz koç, bir doktor tehlike arz eden durumda 5 dk nasiyat verip ben karışamam diyorsa bişey yoktur... neyse kedi canlılar :D siz takılın pc başında boş boş hayat tadından yenmiyor.

1.75 boyum var. boy uzatma ameliyatı olacaktım ama 1.20'nin altındakilere uygulanıyormuş :S güreşçi felanmı olsam ama güreştede boks kadar $$$ yokki bea :(

----------

neyse Middleweight var ağır siklet zaten çok zor. ayrıca dünyanın en ZENGİN SPORCUSU Middleweight boksör. ismini tam hatırlamıyorum ama... 1milyar dolara yakın serveti var :D

merhaba arkadaşlar;
hatırlarsınız belki eskiden bir konu açmıştım beyin kanaması, kafatasında 3 çatlak, trafik kazası geçirdim boks yapabilirmiyim diye. bugün nöroloji ye gittik raporlarımı felan götürdüm baktı raporlara 5 dakika bana boks'un tehlikelerini anlattı :D sonra farklı sporlar saydı yapmam için. film bile çekmedi ben karışamam dedi hasar kalmamıştır dedi. :D çok sevinçliyim şimdi gidip boks salonuna yazılacam. sizde yanlış hatırlamıyorsam yapamazsın demiştiniz. beeeen kazaaaandııııımmmm :D anlamadığım şey bi doktor hiçmi muayene etmez ya boşu boşuna gittik :D
İşte ondan kafana alacağın sağlam darbede ölüp gideceksin.

5 Yaşımdan beri taekwon-do yapıyorum. (14 senedir) bunun yanı sıra son 4 senedir kick-box ile uğraşmaktayım. Eğer dediğin gibi kazadan o derece hasar aldıysan boks sana zararlı olabilir. Dikkatli ol, tedbiri elden bırakma. :)

5 Yaşımdan beri taekwon-do yapıyorum. (14 senedir) bunun yanı sıra son 4 senedir kick-box ile uğraşmaktayım. Eğer dediğin gibi kazadan o derece hasar aldıysan boks sana zararlı olabilir. Dikkatli ol, tedbiri elden bırakma. :)

kardes tedbirimi alıyorumda işte gittik doktora raporlara baktı 5 dakika bile sürmedi boksun tehlikelerini saydı sanki biz bilmiyoruz... sonra ben karışamam dedi. felan film, tomogrofi hiçbirşeye ihtiyaç duymadı e bu demek oluyorki ​boks yapabilirim. :D boks tehlikeli bir spor bunu biliyorum ve göze alıyorum dahası var mı?

Konuya yorum atan herkes senin için bir şeyler demeye çalışıyor. "Dahası var mı ?" gibi cümleler kurup agresif tavra ne gerek var oksford01 ? Ben sana yapamazsın demedim. Önce yorumu düzgün oku ! Sadece zararının olabileceğini ve tedbirli olman gerektiğini söyledim. Amaaan bananeyse sanki. Bir ata sözümüz vardır "--- hoş laftan ne anlar."

Abi boksta hep vardır bu tehlike bunu biliyorum ben sadece kazadan kalan hasarlardan ötürü kısa sürede bir sakatlık çıkarsa diye endişe ettim. Ama sorun yokmuş çok şükür. neyle dalga çekiyorlar anlamadım ama :)
Abim sen demiyor musun doktor bakmadı bile haybeye gitti.Sen anla işte başına ne işler gelecek.

Konuya yorum atan herkes senin için bir şeyler demeye çalışıyor. "Dahası var mı ?" gibi cümleler kurup agresif tavra ne gerek var oksford01 ? Ben sana yapamazsın demedim. Önce yorumu düzgün oku ! Sadece zararının olabileceğini ve tedbirli olman gerektiğini söyledim. Amaaan bananeyse sanki. Bir ata sözümüz vardır "--- hoş laftan ne anlar."

hocam sana bişey diyenmi oldu? :D ya ne manyak adamlarsınız yaranızmı varda gocunuyorsun? Beynini yidiğim iyi bokslar Beyin tomografisi çekti mi daktır ? Yoksa senin kafan güzel diye saldı mı :D diyerek ne demek istedi arkadaş? ne yani bunları yazmanın amacı ne hadi geçtim ben ona dedim bunları sen neye alınıyon anlamıyorum ki.... neyse ya doktor yapabilirsin dediyse gerisi boş doktora gitmeden önce konu açmıştım o zamanda yapamazsın demişlerdi aha kapak olsun size :D yaw sro oynamaktan başka bişey bilmeyen adamlar gelmiş bana tıp dersi veriyo. asdasfsfds

Abim sen demiyor musun doktor bakmadı bile haybeye gitti.Sen anla işte başına ne işler gelecek.

yaw doktor bakmadı kafatası çatlakları geçmiştir dedi bir doktor hayati risk taşıyan meseleyi niye geçiştirsin??

hocam sana bişey diyenmi oldu? :D ya ne manyak adamlarsınız yaranızmı varda gocunuyorsun? Beynini yidiğim iyi bokslar Beyin tomografisi çekti mi daktır ? Yoksa senin kafan güzel diye saldı mı :D diyerek ne demek istedi arkadaş? ne yani bunları yazmanın amacı ne hadi geçtim ben ona dedim bunları sen neye alınıyon anlamıyorum ki.... neyse ya doktor yapabilirsin dediyse gerisi boş doktora gitmeden önce konu açmıştım o zamanda yapamazsın demişlerdi aha kapak olsun size :D yaw sro oynamaktan başka bişey bilmeyen adamlar gelmiş bana tıp dersi veriyo. asdasfsfds

yaw doktor bakmadı kafatası çatlakları geçmiştir dedi bir doktor hayati risk taşıyan meseleyi niye geçiştirsin??

Doktor sana niye öyle dedi ? Sen isteklisin ve adamda demiş ben karışmam sonuçta adamın babasının oğlu değilsin senin herhangi bir yerine bakmadan böyle demesini anlayamadıysan yapacak bişey yok. He birde hayati risk olsa adamın umrunda olmaz dediğim gibi babasının oğlu değilsin.Hastane de çok kaldığım için bunları söylüyorum.

-------

Birde şu sözüne çok sinirlendim
yaw sro oynamaktan başka bişey bilmeyen adamlar gelmiş bana tıp dersi veriyo. asdasfsfds
Madem öyle düşünüyorsun burada konu açıp sormandaki amaç ne ?

Son düzenleme:

Doktor sana niye öyle dedi ? Sen isteklisin ve adamda demiş ben karışmam sonuçta adamın babasının oğlu değilsin senin herhangi bir yerine bakmadan böyle demesini anlayamadıysan yapacak bişey yok. He birde hayati risk olsa adamın umrunda olmaz dediğim gibi babasının oğlu değilsin.Hastane de çok kaldığım için bunları söylüyorum.

-------

Birde şu sözüne çok sinirlendim
yaw sro oynamaktan başka bişey bilmeyen adamlar gelmiş bana tıp dersi veriyo. asdasfsfds
Madem öyle düşünüyorsun burada konu açıp sormandaki amaç ne ?

ben burda hayatım adına bir karar için uğraşıyorum, gelmişler burada sen o kafayla fazla yaşamazsın diyorlar. soruyorum size benim durumum dalga geçilecek cinsten mi? çok şükür hiçbir engelim yok konuşmam ve duymam hariç.. Elim ayağım olmasa onlada mı dalga geçiceksiniz? sen bir sinirlendiysen ben iki kat sinirlendim

oldu o zaman babamın oğlumuki ben bunu ameliyat edicem annemin kuzenimiki ben bunu muayene edicem derse doktorlar ben tüküreyim böyle tıbbın içine. doktorun karışamam dediği şey istediğim sporu yapmakta özgür olmamdır. siz ne anladınız bilemiyorum... ya tamam veririm 100tl bide check up'a girerim sorun varsa tedavi olurum. bide sağlık raporu alırım. doğru diyosun aslında kabaat bende size niye danışıyorsam...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri