• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bölüm Kuralları (Konu açmadan önce okuyunuz)

Kürşad

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
13 Ocak 2011
Puanı
186
nTohphi.png

zvvjwo.png

15971.png

Konu başlığı: "Köy seviyesi # Belediye Binası" olacak şekilde açılmalıdır. TH kısaltması "Town Hall" yani "Belediye Binası" kısaltmasıdır. "Seviye" kelimesi yerine "Level" kelimesinin kullanılmasında bir sakınca yoktur. Bunun yanında başlığa ücreti de belirtebilirsiniz. Ayrıca "Mesaj \ Konu Türü" üzerinden [SATILIK] & [ALINIK] gibi ibareler belirtmek işinizi daha kolaylaştıracaktır.
Konu içeriğinde köy seviyesi ve belediye binası seviyesine yer verilmelidir.

Alıcının size nasıl ulaşacağını belirtmeli veya iletişim bilgisi eklenmelidir.
"Site üzerinden mesaj atın görüşelim, iletişim bilgilerini oradan veririm." şeklinde de belirtebilirsiniz. Sorumluluk size ait olduğundan iletişim bilgilerinizi istediğiniz şekilde paylaşabilirsiniz.

Köy adını isteğe bağlı olarak paylaşabilirsiniz. Köyün daha önce isminin değişip değişmediğini belirtmek zorunludur, her oyuncuya Supercell tarafından bir defaya mahsus olmak üzere köy ismi değiştirme hakkı tanınmıştır. Bu hakkı kullanılıp kullanılmadığının belirtilmesi zorunludur.

İstenilen karşılık/ücret belirtilmelidir.

Köye ait görüntüler kesinlikle eklenmelidir.
Foruma Resim Eklemek - Resimli Anlatım

Güvenmediğiniz kişilerle alışveriş yapmayınız. Oluşabilecek sorunlardan sorumlu olduğunuzu unutmayın.

Dolandırıcılıklara ve sahteciliklere karşı dikkatli olunuz. Güvenmediğiniz kişilerle alışveriş yapmayınız.

Sitemiz (MaxiGame.org Online Oyunlar E-Pin Kodları Satış Platformu) ve yönetim ekibimiz hiç bir şekilde sorumluluk kabul etmez.

Son düzenleme:
Geri