• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bombom Eğlenceli Atletizm Yarışması Rehberi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
maxigamebanner1.png

maxayrac3.jpg

Eğlenceli Atletizm Yarışması

5.3 Sürümünden sonra oyuna bir çok yenilik getirildi. Bunlardan bir tanesi de Eğlenceli Atletizm Yarışması'dır. Aktivitenin belirli bir zamanı yoktur. Oyun 2 kısımdan oluşmaktadır. Bunlardan bir tanesi Extrem 1v1'dir.

Ekstrem bölümünde oyuncular kazandıkları savaşta kupon ve puan elde ederler. Oyuna giriş 100 kupondur ve kazanılan her savaşta 150 kupon geri gönderilir. Kaybedilen her savaşta ise sadece puan elde edebilirsiniz.

Oda kur diyerek kupon vermeden oyuna giriş yapabilirsiniz ancak kazanılan savaşlardan sadece puan elde edebilirsiniz.

Aksesuarlar savaş sırasında alınıp kullanılabilir. Beğenmediğiniz aksesuarları 50 bağlı kupon vererek yenileyebilirsiniz. Yenilemede herhangi bir kısıtlama yoktur.

Koku bombası: Kullanıldıktan sonra hedefe saldırır, hedef her tur 5.000 can kaybeder, 3 tur sürer.

Şarj: Kullanıldıktan sonra o tur bitince bir sonraki turda %200 hasar artışı elde edilir.

İlham: Kullanıldıktan sonra o tur bitince, tüm takım arkadaşlarının hasarı %100 artar, 1 tur devam eder.

Bunun gibi birçok rastgele özellikler mevcuttur.

Etkinlik boyunca yapılan puana karşılık gelen ödül, etkinlik bittikten hemen sonra oyuncunun postasına gönderilir. En yüksek takas edilebilen ödül puanının üzerinde puan yapan oyunculara ekstra ödül verilmemektedir.

Puanlara Göre Ödül Paketleri ve İçerikleri:

1. Seviye 100 Puan: Savaş ruhu tozu x10, Acemi matkap x10, Güçlendirme taşı x10, Küçük hoparlör x5

2. Seviye 180 Puan: Savaş ruhu tozu x20, Acemi matkap x20, Güçlendirme taşı x20, Küçük hoparlör x10

3. Seviye 270 Puan: Savaş ruhu tozu x30, Acemi matkap x15, Güçlendirme taşı x30, Büyük hoparlör x5

4. Seviye 360 Puan: Savaş ruhu tozu x40, Acemi matkap x15, Güçlendirme taşı x40, Büyük hoparlör x10

5. Seviye 440 Puan: Savaş ruhu tozu x50, Acemi matkap x20, 2. seviye eğitim iksiri x5, Kara Canavar Cevheri x50

6. Seviye 550 Puan: Savaş ruhu tozu x60, Acemi matkap x20, 2. seviye eğitim iksiri x8, Kara canavar cevheri x80

7. Seviye 700 Puan: Savaş ruhu tozu x70, Acemi matkap x25, 2. seviye eğitim iksiri x11, Kara canavar cevheri x110

8. Seviye 850 Puan: Savaş ruhu tozu x80, Acemi matkap x25, 2. seviye eğitim iksiri x14, Kara canavar cevheri x140

Geri