• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bombom Gizemler Diyarı / Karekter Geliştirme Oyunu.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan CimCim3
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

CimCim3

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
1 Kas 2011
Puanı
1
oyunparam_2011-08-11_639.png

Merhaba Arkadaşlar ,

Sizlere Bombom Oyununu Tanıtacağım Şahsen Kendimde Oynuyorum.

Karekter geliştirme Bulunduran Bir Oyun

Oyunun Özellikleri ;
  • Seviye Geliştirme
  • Kıyafet , Silah , Takı geliştirme
  • Evlenme
  • Görev Sistemi
  • Ödül sistemi
  • Görsel efekti Güzel
7'den 7'e Herkezin Oynadıgı Bir Oyun Bir Çok Online Oyuncusu var

Tamamen Türkçe %100 Diyebilirim.

Canınız Sıkılmadan Oynuyabilirsiniz.

Çok Fazla Etkinlik Oluyor. Gayet Güzel Bir Oyun

Kayıt olmak basit direk Anasayfadan Kayıt olup giriş yapabiliryorsunuz Lafı Fazla Uzatmıyorum İyi Oyunlar..

Oyun Başlamak İçin
Resme Tıklayınız.

Facebook Ta BomBom A Benzer bi oyun vardı adını unnutum o daha güzeldi ama bombom un içeriği güzel ve zevk li adama buzdolabı atıyon :)

bombom türkiyede ilk çıktığında oynamaya başladım direk 16lv oldum ilk 5 kişi arasına girdim guildim veya her ne deniyosa unuttum 1.dik ama 16lvden sonra herşeyin gerçek para ile alınacağını öğrenince bıraktım

evet paralı olması kötü parası olanlar yatırıyor parası karakter süper oluyo

Geri