• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bombom Korsan Bilmece Adası Rehberi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
maxigamebanner1.png

maxayrac3.jpg

ORSAN BİLMECE ADASI

Değerli oyuncular;

Yeni sürümlerden 5.4'ün gelmesi ile birlikte, birçok yeniliklerde oyuna katılmış bulunmaktadır. ''Korsan Bilmece Adası'' bu yeniliklerden birisi olup, oyuncuların günlük sadece 1 defa yararlanabildiği oyun sistemdir. Yeni sistem aktivitesi ''7 ay'' olarak da adlandırılmaktadır.

- Korsan Bilmece Adasına nasıl girebilirim ?

Her keşif gibi, Keşif Rıhtımı bölümüne giriş yapılarak oda kurulmalıdır. ''Aktivite Portalı'' sekmesinden; Korsan Bilmece Adası seçilerek, keşife girilebilmektedir.

sss.jpg

- Korsan Bilmece Adası Kat sistemli bir oyundur. Her geçilen katta farklı düşman karakterler bulunurken, her kat düşman özellikleride farklıdır. Her kat farklı olduğu gibi, katlara ait ; Öfke, Zırh Delici, Takım iyileştirme, Can iyileştirme v.b gibi aksesuarlar sistem tarafından otomatik olarak verilmektedir. Her kat için farklı ödül, hediye paketleri mevcuttur. Başarısız(ölmek) olarak biten oyun sonrası, sağ tarafta bulunan güncel kat ödülleri elde edilmektedir. Oyundan çıkış yapıldıktan sonra, sistem E-posta yolu ile Hediye Paketlerini otomatik olarak göndermektedir. Korsan Bilmece Adası toplam 9 kattan oluşmaktadır.

KATLARA GÖRE ÖDÜLLER; HEDİYE PAKETLERİ

- 1. Kat ve Kat Hediye Paketi:

1_kat.jpg

-
1_kat_s.jpg

Kart Ruhu İncisi x6, Onur Özü x20, 2. Seviye Eğitim İksiri x2

- 2. Kat ve Hediye Paketi:

2_kat.jpg

2_kat_s.jpg

Kart Ruhu İncisi x10, Onur Özü x26, 2. Seviye Eğitim İksiri x6

- 3. Kat ve Hediye Paketi:

3_kat.jpg

3_kat_s.jpg

Kart Ruhu İncisi x20, Onur Özü x30, 2. Seviye Eğitim İksiri x12

- 4. Kat ve Hediye Paketi:

4_kat.jpg

4_kat_s.jpg

Kart Ruhu İncisi x26, Onur Özü x40, 2. Seviye Eğitim İksiri x14

- 5. Kat ve Hediye Paketi:

5_kat.jpg

5_kat_s.jpg

Kart Ruhu İncisi x30, Onur Özü x60, 2. Seviye Eğitim İksiri x18

- 6. Kat ve Hediye Paketi:

6_2.png

6_kat_s.jpg

Kart Ruhu İncisi x32, Onur Özü x80, 2. Seviye Eğitim İksiri x25

- 7. Kat ve Hediye Paketi:

Rahip_Ali.jpg

Ali.jpg

Kart Ruhu İncisi x40, Onur Özür x100, 2. Seviye Eğitim İksiri

8. Kat ve Hediye Paketi:

8_kat.jpg

8_kat_s.jpg

Kart Ruhu İncisi x27, Onur Özü x120, 2. Seviye Eğitim İksiri x14, 5. Seviye Tecrübe İksiri x11, Savaş Ruhu Tozu x18

9. Kat ve Hediye Paketi:

9_kat.jpg

9_kat_s.jpg

Kart Ruhu İncisi x30, Onur Özü x140, 2. Seviye Eğitim İksiri x18, 5. Seviye Tecrübe İksiri x12, Savaş Ruhu Tozu x20

UYARILAR:

-7 Ay, Korsan Bilmece Adası aktivitesinde; Evcil Hayvan, Destek Aksesuarlar kullanılmamaktadır.

-7 Ay, Korsan Bilmece Adası aktivitesine her gün sadece 1 defa girilebilmektedir.

Alıntıdır.

Geri