• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Boom HeadShot

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Tengri
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Tengri

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
10 Mar 2012
Puanı
21

Arkadaşlar Şu saat itibariyle Nidalee almışım haa :D Daha İlk oyunumda 7 kill 3 kere öldüm 10da Asist
gerçekten cok cok cok zevklı champion tavsiye şiddet ile tavsiye hele o mızrak fırlatma süperrrrr​

Anlamıyorum ama oyun çok hoşuma gitti internetim 1 MB ye düşmese indirip başlardım :)

Silkroad felan hikaye usta gerçekten zevkli bir oyun dene derim =)

Bana özelden indirme linkini atarmısın şimdi indirim sabaha kadar insin :D

Nidalee zevkli bayağı, supp olmam gerektiğinde genelde nidalee olurum ztn:) video snn değil d mi?

Yok benim değil ama video aldırttı zaten nidaleeyi =) Brand almıştım cok gereksız champion geldi daha saatine geri yolladım Nidalee güzel cok begendim hatta süper =D

Ad dekasabilirsin yatmaz adamda kesersin ama mızrak attığında yarı can götürmez orası farklı 2 rabadons cok fene vuruyo. Ama şuan favori champion Katarina denemeyen varsa denesin cok fena

Ad dekasabilirsin yatmaz adamda kesersin ama mızrak attığında yarı can götürmez orası farklı 2 rabadons cok fene vuruyo. Ama şuan favori champion Katarina denemeyen varsa denesin cok fena

ulti varken kolay kolay yarırtmam ben onu
vurup kaçarım ve full ks atarım dün teamdaki arkadaşlar bana sövüyordu ks için:D

ben indirmiştim , çok hoşuma gitmişti oynuyordum sonra bir sorun çıktı oyuna giremez oldum.maç başladığında yüklenme penceresi gelmiyor siyah ekran çıkıyor.ilk başlarda herşey normaldi oynuyordum.Bende sildim oyunu.

ben indirmiştim , çok hoşuma gitmişti oynuyordum sonra bir sorun çıktı oyuna giremez oldum.maç başladığında yüklenme penceresi gelmiyor siyah ekran çıkıyor.ilk başlarda herşey normaldi oynuyordum.Bende sildim oyunu.

bnm diger pcmdede var bu problem repair e tıkla düzeliyo

Hacı geri yolladım diyosunda sadece 1 kere yollanıyo ve ben 30 levelim şuan brand de alacaklar listemdeki champlardan birisi çok iyi bir mage :D hele teamfightlarda 10 numara

Hacı geri yolladım diyosunda sadece 1 kere yollanıyo ve ben 30 levelim şuan brand de alacaklar listemdeki champlardan birisi çok iyi bir mage :D hele teamfightlarda 10 numara

Heç bulaşma derim kanka takım ile iyi iş yapar ama solo gerçekten berbat takım ilede iş belki ben beceremedim ama çok zorladım olmuyor yani saçma hero geliyor bana 975 Riot veya 6300 vericeğine darius al oda olmadı =D 3150 ye katarina al mükellef championlar

Anılara bak :D silkroad felan hikaye demişimde lolu 3 4 sene oynadık silkroad hala oynuyoruz yok sro gibisi haksızlık etmişim :D

Geri