• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Boost # TR # Unranked - Diamond

Aktiflik
K.Tarihi
28 Mar 2016
Puanı
4
Elo boost yaptığımız server : Türkiye

Fiyat aralığı : 10
tl.png
- 70
tl.png

Alışveriş Yöntemi : İş Bankası,Kuveytturk,Paypal ( hangisi sizin için uygun ise )

İletişim Bilgileri : https://www.facebook.com/anwa.eruthur - Skype : Anwa_Eruthur

İsteğe göre özelden numaramı daha sonra verebilirim, numaramı satış veya boost konularımda açık olarak paylaşmıyorum, sadece boost yaptıracak veya alıcı kişilere veriyorum numaramı.

+ Kaç Günde İşlem Tamamlanır? - MMR'nıza Göre Değişebilir. Genel Olarak MMR'ı Yüksek Olan Hesaplar 5-6 Günde Teslim Edilirken, MMR'ı Düşük Olan Hesaplar 10-13 Güne Kadar Uzayabilir. Bununla İlgili Gerekli Açıklamaları Boosta Başladıktan 2 Saat Sonra Açıklıyoruz.

Fiyatlar

Bronze 5 > Bronze 4 = 10
tl.png

Bronze 4 > Bronze 3 = 10
tl.png

Bronze 3 > Bronze 2 = 10
tl.png

Bronze 2 > Bronze 1 = 10
tl.png

Bronze 1 > Silver 5 = 15
tl.png

Silver 5 > Silver 4 = 15