• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Borçtan dolayı internetim kesik ama hala açık ?? o.O

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

XxBLeacHxX

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
8 May 2011
Puanı
151
Başlıktan bir şey anlamadınız değil mi ? :) Olay şu ben yaklaşık 3 aydır internet faturamı ödeyemiyorum. (Öğrencilik hali işte. :) ) Müşteri hizmetlerini aradığımda borçtan dolayı internetimin kesik olduğunu söylüyorlar falan ben gerek LoL, Silkroad, Cabal gerekse forumlarda rahat bir şekilde takıla biliyorum. :) Nedir bu durum bilen var mı ?

dikkat et ben turkcel faturamı ödemedim msj geldi Hattınız hakkında şu tarihde yasal işlem başlatılacakdır diye senin 3 ay olmuş ttnet 4 fatura da kesiyor diye biliyorum ben

Kullandığın kadar ödersin , ödemessen haciz, bendede olduda ben ödedim. :D

Görüştüm tekrar müşteri hizmetleri ile, kampanyam bittiği için 5 fatura sürem varmış.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri