• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Borrowed Time - Türkçe Altyazı

Baykaahkahaa

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
11 Kas 2012
Puanı
32

Bir Şerif unutmaya çalışıyorum hayatını geçirdiği bir kaza mahalline geri döner. ileriye her adımda ile, onun anıları yeniden su yüzüne. Ödünç Zaman onların boş zamanlarında Pixar çalışanları tarafından yapılan bir animasyon. "Biz gerçekten bir şey daha yetişkin yapmak istedim ve animasyon hikayenin her türlü anlamanın bir yolu olabileceğini gösteriyor".

---
İnternet aleminin son birkaç haftadır en fazla konuşulan şeylerinden biri, bu mükemmel kısa animasyon filmi.

Animasyon filmlerine yüklediği derin anlamlar, muhteşem alt-metinler ile saygınlığını başarılı şekilde arttıran Pixar, şu sıralar sosyal medyada ''Borrowed Time'' adlı kısa filmi ile konuşulmakta.

Pixar bünyesinde yıllarca önemli projelerde yer almış animasyon sanatçıları Andrew Coasts ve Lou Hamou-Lhadj tarafından, bağımsız olarak üretilen kısa film Borrowed Time, internet üzerinden yayınlanmaya başladı.

Daha önceden pek çok film festivalinde yer alan ve tam anlamıyla ödüle doyan Borrowed Time, Vahşi Batı'da yaşayan bir şerifin çocukluğunda başına gelen bir olayı hatırlamasını konu alıyor.

Filmin sizde uyandıracağı duyguları tam olarak bilemiyoruz ancak; kesinlike film bittiğinde derin bir iç geçireceksiniz.​

Geri