• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bot Sitesine Girememe Sorunu ve Çözümü

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Thai
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Thai

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
10 Haz 2009
Puanı
64
reachyourcopy.png

Arkadaşlar şuan Mozilla,Ie,Google Chorme'de Botters-Heavene girmiyor bunun çözümü ise Opera kullanmaktır.Sebebini bende anlayamadım ama istek üzerine konuyu açtım.Sadece Opera ile giriyor.
Ps:Bu sorun her zaman olmuyor ama genelde salı günü update sonrası yaşanıyor..

kardes bn opera ilede denedim yine olmadı bi yardm edermisn :)

Bende opera ile denedim ve giremedim ama çözümünü buldum :D ktunnel ile girin sorun kalmıyo :D :D

Evet bazı sitelere bazı zamanlar çevrimiçi gizliliği korumak gerek oluyor ve bunun için "tunnel" tarzı siteleri kullanarak girmeyi deneyin.Dns değiştirseniz bile işe yaramaz

Opera ile girmek için turbo yu aktif etmek gerekiyor anında giriyor o zaman..

Malesef ne tunnel'ler nede opera turbo işe yaramıyo şu an :(

Son düzenleme:
[h=2]Site Downtime[/h]
The last few days there was a DDoS attack from turkish IP addresses.
This forced my hoster to shut down access to the site to prevent futher damage to their systems.

In case the DDoS continues / restarts i will have to take more drastic measures.
For information when the site is unreachable visit: http://twitter.com/#!/bottersheaven

Arkadaşlar @@ bu linkteki yapacağınız lan ayarlarıyla rahat rahat girilebilir.Yaptığınız ayar herzaman kalabilir.İçiniz rahat olsun.

s

ben sadece sunu merak ediorum ben hesaba kredi yüklesem olur mu yani 1 aylık süre alıcam yüklesem olur mu ?

su mbotu nasıl ındırcez bı turlu bulamadım yardım edebılırmısınız ? lınk koyabılırmısınz yenı surumu

tesekkurlerde bı turlu bulamadım nerden ındırcegımı

yha uyelıkler tamamen qıtmıs bı yolu var mı bunn qırmek ıcın :) ve uyelık alabılmem ıcın :)

Geri