• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Böyle bir adam olamaz...

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan KaoZ
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

KaoZ

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
14 Tem 2009
Puanı
152
Biraz önce, yaklaşık yarım saat önce, keşfettim ve afallamış şekilde ekrana bakıyorum. Adam canlı yayında heykel yapıyor isteğe göre. Şu anda Ziggs yapıyor ve arkada daha önce yaptığı Ryze ve Rengar heykelleri var. İnanılmaz bir yetenek bütün gün seyredebilirim, paylaşiyim dedim burda da belki merak eden olur...

cnotbusch - Twitch

Çalışmalarından bir kaçı

Picture92_zps024b8721.jpg

PB110117_zps25d3f08d.jpg

P81000252_zps2a5be287.jpg

Deneme deneme bir ki birki

Moderatörün son düzenlenenleri:
Silmiş işte ekledim gene link olarak ama düzeltmiyor bana sürekli hata veriyor...

Resimler link olarak kaldı orda gözükmüyor, link [IMG]https://www.maxigamerz.com/f514/boyle-bir-adam-olamaz-222890/ olarak duruyor orda... Düzeltsene normal görünsün resimler yani.[/COLOR][/FONT][/QUOTE]
ben düzeltirken database error hatası verdi :D ya düzelttim yada o ara sende düzeltiyordun :D[/SIZE][/COLOR][/FONT]

Mesaj değiştirmeye çalışınca database error diyor ama o soruna cancel dediğiniz zaman mesaj değişiyor garip bir durum .

GT-I9500 cihazımdan gönderildi

İlginç, mesajı bikaç kez düzenledim ama db error göremedim. Çıkan hatayı tam olarak ss alır mısınız bakalım neyden kaynaklanıyor.

Bu oglenki özel mesaj sorununu anlatmaya calisirken de mesaj düzenledim ben de dedikleri database error sorunuyla karşılaştım.

Evet hata bu sekikde cancel changes deseniz bile mesaj değişiyor sadece bu hatayi veriyor.

Buldum sorunu, yeniden deneyin lütfen, düzelttim galiba.

Geri