• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Böyle Makinem Olsun Başka Bişi İstemem

ApAcHe_07

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
4 Eki 2012
Puanı
63
Böyle Makinem Olucak :D Varya Dağıtırım Ortalığı Çekerim Emaneti Oynarım GTA V'i :D

Gta 5 pc icin 2014 yılında çıkacağı soyleniyor.
O gordugunuz makine suan piyasadaki en iyi canavar.

GT-I9500 cihazımdan gönderildi

bunu burdan alırsanız enayisiniz zaten :D yurtdışında getirmek en iyisi.

Parasi 2.200 $ sanirim bu makine için ucuz

Sistemini kendine göre ayarlattırabiliyorsun Ram 4 ile 16 GB arasında istediğini taktırta biliyorsun veya Ekran Kartını en düşük 3 diye biliyordum bu değişiklikler yüzünden fiyatlardada düşme olabiliyor.

bu pc bırak gta 5i 6yı 7yi bile yer bitirir :D soğutma sistemine bak abi ya

Bunu mu destekliyorsunuz siz? Peh yA: Buna bin basacak laptop var lan. :ent

İşte o laptop bu. Araştırmadan kulaktan dolma bilgilerle övüyorsunuz Asus Roc Tytan'ı.

-------------------------------------------------------------------------------

:haha :haha :haha :haha :haha :haha :haha :haha :haha :haha

Bimaktüel ? :D :D :ugly:

Buna makine demek aslında haksızlık olur, bunun için söylenecek bi kelime henüz bulunamadı. :pispis

Vatan = Ürün fiyatlarini normal fiyatlarin üzerinde satip %25 indirim yaptık bahanesiyle insanlari kandiriyor

Bundan 1 sene once laptop alirken laptopum 2.700e almistim bimeksten ayni bilgisayar vatanda 3.400 liraydi.

Vatan = Ürün fiyatlarini normal fiyatlarin üzerinde satip %25 indirim yaptık bahanesiyle insanlari kandiriyor

Bundan 1 sene once laptop alirken laptopum 2.700e almistim bimeksten ayni bilgisayar vatanda 3.400 liraydi.

Deniz, bana bu bilgisayarı alsana lan? Günde 1 TL taksitle öderim ben sana bunu. :D

Geri