• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Boyum Kaç Olur 20 Yaşına kadar?

Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
3
Arkadaşlar şu an 15 yaşındayım ve boyum 1.84-85.Ama daha sakallarım filan hiç çıkmadı desem yeri var yani ergenliği pek de tamamlamış değilim.Boyum 20 yaşına kadar kaç olur?

yaş 17 boy 1.75 sakallarım bir tomar ergenliğimi bitireli 1 seneden fazla oldu. neyse ben niye üzülüyorum ki orta siklet iyi benim için ağır siklete gerek yok ..) babanın boyu kaçsa o kadar olur.

günde 2 yumurta ve normal süt ü dayarsan kendine düzenli olarak 2bucuk metreye kadar yolun var :)

1.90a çıkarsın heralde ama gerek yok bence yani inşallah daha çok uzarım daha çok uzarım diye dua etmene gerek yok bence çünkü 1.84 gerçekten yeterli

abi sırık gibi olucan napıcan kapılardan geçerken eğilicen minibüse bindiğinde kafanı eğicen felan filan çok sıkar bunlar seni :D

Sen 20 yaşına kadar daha da uzamak mı istiyorsun? Tahminen 2 metreyi felan bulursun.

Şöyle anlatayım 14 yaşından 16 yaşına kadar inanılmaz bir şekilde boy attım 1.83 boyum var 19 yaşındayım şuanda bundan 3 sene önce 1.74 tü erkekler 16 yaşından sonra 21 22 yaşına kadar yavaş yavaş uzar tahminimce 1,90 üzerine çıkarsın

benım o yasdan sonra boyum artmadı ama sakal cıkmıyodu bır anda çıkmaya başladı sımdı sorun yasıyorum bayb facedım terorıst gıbı bısey oluyorum sakalları kesmeyince

ben 18 yaşındayım 1.95 boyundayım halada uzamaya devam edicem gibime geliyor rahat 1.95 + olursun.

Şöyle anlatayım 14 yaşından 16 yaşına kadar inanılmaz bir şekilde boy attım 1.83 boyum var 19 yaşındayım şuanda bundan 3 sene önce 1.74 tü erkekler 16 yaşından sonra 21 22 yaşına kadar yavaş yavaş uzar tahminimce 1,90 üzerine çıkarsın

Benim de 18-19 yaşlarında boyum 1.80 di. Yaş 27 oldu şimdi 1.83 . Değişen birsey olmadı :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

bazıları erkenden boy atar sonra boyunun uzaması yavaşlar.
bazıları ise boyu yavaş atar sonradan bir atar aklın şaşar ben mesela boyum kısaydı 16-17 yaşlarında bi attı 1.78 küsür olmuştum.şimdi ise yaş 21 boyum 1.81
sen 1. kesimdesin bence dahada uzamaz en fazla 4-5 cm uzarsın.

Benim de 18-19 yaşlarında boyum 1.80 di. Yaş 27 oldu şimdi 1.83 . Değişen birsey olmadı :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

1.90 üzerine çıkma ihtimali yüksek daha 15 yaşında arkadaş 5 senede 4-5 cm garanti uzar erkekler 21-22 yaşına kadar uzuyor kız olsa 17-18 yaşından sonra uzamaz

Geri