• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Boyumu Uzatmak İçin Vitamin Alacağım Ne kadar İşe Yarar?

Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
3
Arkadaşlar 15 yaşındayım boyum bir garip bazen 1.83 bazen 87 çıkıyor ortalama 1.84-1.85 boyum var.Ama ben 1.95'e kadar gitmesini istiyorum.Bu destek vitaminler varmış.İşe yarar mı?Yararsa hangileri?Bir de kilom 80 civarı ama omuzlarım aşırı dar genişletmek için neler yapabilirim?

15 yaşında 183 boydaysan öp başına koy vitamini çöpe at. yaşına göre gayet iyi uzamayı bekle.

yüzme veya basketbola başla vitamine gerek yok da sen 195 boyu ne yapcan 15 yaşında?

Yaşına göre uzunsun.Benim boy pert mesela :D Hangi vitamin boy uzattığını öğrensem bende başlicam :D

Geri