• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Boyunluk ( bandana )

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan JeeKi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

JeeKi

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Şub 2011
Puanı
92
bu ürünü yada buna benzer ürünleri satan siteler yada satan yerler varmı ? Almak istiyorumda

baya araştırdım hep yabancı yerler cıkıyor :S

HTB1bRPZFFXXXXc4XFXXq6xXFXXXD.jpg

bu ürünü yada buna benzer ürünleri satan siteler yada satan yerler varmı ? Almak istiyorumda

baya araştırdım hep yabancı yerler cıkıyor :S

HTB1bRPZFFXXXXc4XFXXq6xXFXXXD.jpg

Link vermeyeyimde şimdi görselin URL'sini google görseller kısmıntan taratırsan aynı veya benzer içerikleri içeren sitelerle karşılaşacaksın. Ben baktım birkaç Türk sitesi var.

pislick satıyor. web sitesinden kendine uygun şehre bak dükkanları varsa kesin bu ürün vardır

BAĞLAMA seklinde aramıyorum yuvarlak direk giyebilcegim tarzda arıyordum :)

----------

Link vermeyeyimde şimdi görselin URL'sini google görseller kısmıntan taratırsan aynı veya benzer içerikleri içeren sitelerle karşılaşacaksın. Ben baktım birkaç Türk sitesi var.

Bulamadım Nedense :(

BAĞLAMA seklinde aramıyorum yuvarlak direk giyebilcegim tarzda arıyordum :)

----------

Bulamadım Nedense :(

tamam hocam işte :) ben şahsen izmirde pislick ürünleri satan mağazalarda bunlardan görüyorum. yani sadece pislick ürünleri satmıyorlar yurt dışından başka ürünlerde getiriliyor o mağazalarda. siz benim tavsiyeme uyun bulacaksınız emin olun :)

tamam hocam işte :) ben şahsen izmirde pislick ürünleri satan mağazalarda bunlardan görüyorum. yani sadece pislick ürünleri satmıyorlar yurt dışından başka ürünlerde getiriliyor o mağazalarda. siz benim tavsiyeme uyun bulacaksınız emin olun :)

Gidip Bakayım ya yakınmış :)

sitede yoktu ondan dedim magazada vardır belki simdi dank etti :D

Geri