• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bp.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan xSuBaTx
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

xSuBaTx

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
17 Ara 2012
Puanı
111
Oyuna nolmuş böyle 20 kişi var.Neden böyle oldu başlarda dedim bu sefer büyük iş yapcaklar diye yine 20 kişiye düşmüş nerde o bpye başlıyoruz diyen 100'lerce kişi?Ben başlamak isterdim ne yazıkki çalışıyorum.Ümit abinin dediğinde pek hakvermezdim fakat gerçektende private server oyuncuları nankörmüş.​

----------

keşke oyuncu kitleniz maxigame üyeleri ile sınırlı kalmasaydı o zaman böyle olmazdı reklamı iyi yapamadığınızı düşünüyorum.​

Son düzenleme:
kişilik bozukluğu olunca insanlarda 20 kişiyede düşer 5 kişiyede... kaleyi alamaz bırakır item yakar bırakır event olmadı bırakır canı sıkılır bırakır kapı çalar bırakır bırakırda bırakır...

kişilik bozukluğu olunca insanlarda 20 kişiyede düşer 5 kişiyede... kaleyi alamaz bırakır item yakar bırakır event olmadı bırakır canı sıkılır bırakır kapı çalar bırakır bırakırda bırakır...
adını vermek istemediğim bi oyundada böyle yapıyolardı kaleyi alamıyolardı guildce bırakıyolardı item yakıyolardı dediğin gibi hmen bırakıyolardı işin içinde zorluk oldumu mücadele etmek yerine heralde çekemiyolar bırakıyorlar.

Dedikleriniz haklı fakat hiç bir zaman playerlere suç atamazsınız zorla oynamiyorlar , oyunun ne olduğunu düşünün eğlence amaçlıdır adam ister oynar ister oynamaz canı sıkılırsa istediğini yapabilir , sonuçta bir oyun zevk dir boş zamanı eğlendirme. Birde açılırsa bırakmam oynarım filan diyen olmuşsa onları bilmem onlar sözünde durmayan insanlardır.

silkroad dan sıkıldı insanlar. herkes bölündü başka oyunlara gittiler. her başlıkta söylüyorum bu oyun kısır bir oyun ve kaç senedir piyasada sıkıldı insanlar. mmo oyunlar artık tutmuyor zaten. ümit abide suç yok

silkroad dan sıkıldı insanlar. herkes bölündü başka oyunlara gittiler. her başlıkta söylüyorum bu oyun kısır bir oyun ve kaç senedir piyasada sıkıldı insanlar. mmo oyunlar artık tutmuyor zaten. ümit abide suç yok
Evet her şey sıkıyor oyunun eski tadı tuzu bir amacı yok setini diz charını yap 2 3 gün sonra sıkılıyor insan ister istemez sonra itemlerine + deniyor bazıları tutuyor bazıları tutmuyor sonra tekrardanmı uğraşacam deyip bırakıyor oyunu bu böyle gidiyor kimiside charını,itemlerini satıyor :D

Bırakalı 2-3 sene oluyor geri dönmeyi pek düşünmedim :) artık silkroad'ın hangi serverı olursa olsun sarmıyor. Gerçekten bunca zamanımı böyle yaktığım için pişmanım desem yeridir.

plzuk.png

Sıkılınca oyun bırakılmaz. Eğer sıkılıyorsan hiç oynamayacaksın.
Sıkılma durumu event olmaz, ilgi olmaz , serverd aktivite yoktur öyle bırakmak için bir nedenin olur.
BlackPearl'a başlayanların %90'ı çoluk-çocuk oynayıp setini yapamayınca bırakıyor. İstediğini elde edemeyince bırakıyor.
Silkroad'ı oynamayı bilen amacına ulaşsa bile oyunu bırakmaz..

plzuk.png

Sıkılınca oyun bırakılmaz. Eğer sıkılıyorsan hiç oynamayacaksın.
Sıkılma durumu event olmaz, ilgi olmaz , serverd aktivite yoktur öyle bırakmak için bir nedenin olur.
BlackPearl'a başlayanların %90'ı çoluk-çocuk oynayıp setini yapamayınca bırakıyor. İstediğini elde edemeyince bırakıyor.
Silkroad'ı oynamayı bilen amacına ulaşsa bile oyunu bırakmaz..
Valla sırf 'event' istediler ümit abi yapmadı diye bırakan insanlarıda gördük biz :D

Geri