• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Braga - Fenerbahçe (AVL)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Travolta
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Travolta

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
17 Mar 2016
Puanı
0
11wfs3q.jpg

Avrupa Ligi Son 16 turu ilk maçında Fenerbahçe, Ülker Stadı'nda ağırladığı Portekiz temsilcisi Braga'yı Mehmet Topal'ın attığı golle 1-0 mağlup etmeyi başarmıştı.
Braga-Fenerbahçe rövanş karşılaşması, bu akşam Estadio Municipal de Braga Stadı'nda oynanacak.
Futbolseverler 22.05'te başlayacak olan mücadeleyi TRT 1 ve TRT Radyo 1'den canlı ve şifresiz izleyebilecek.
FENERBAHÇE'NİN 21 KİŞİLİK MAÇ KADROSU BELLİ OLDU

Sarı-lacivertli takımın 21 kişilik maç kadrosunda şu oyuncular yer alıyor: "Volkan Demirel, Fabiano Ribeiro, Ertuğrul Taşkıran, Bruno Alves, Simon Kjaer, Michal Kadlec, Abdoulaye Ba, Caner Erkin, Hasan Ali Kaldırım, Gökhan Gönül, Şener Özbayraklı, Mehmet Topal, Josef De Souza, Ozan Tufan, Raul Meireles, Diego Ribas, Volkan Şen, Alper Potuk, Luis Nani, Jose Fernandao, Robin van Persie."
MUHTEMEL 11
Fenerbahçe'nin yarın Braga karşısındaki muhtemel 11'i ise şöyle:
Volkan Demirel, Gökhan Gönül (Şener Özbayraklı), Bruno Alves, Simon Kjaer, Caner Erkin, Mehmet Topal, Josef de Souza, Volkan Şen, Alper Potuk, Diego Ribas, Robin van Persie.

Banlanıyoruz durduk yere nasıl forum bu diktatörce...

- - - Güncellendi - - -

Neyse fenerbahçe kalbimiz seninle inşallah turlayacağız bugün.

Bu paylaşımı yaptın diye mi banlandın ? Bişey demiyorum spor bölümüne yazılmış birşey. Ben neler gördüm onlar banlanmadı bu sebepten mi banlandı. Pes..

Bu paylaşımı yaptın diye mi banlandın ? Bişey demiyorum spor bölümüne yazılmış birşey. Ben neler gördüm onlar banlanmadı bu sebepten mi banlandı. Pes..

Kendisi daha önce farklı bir üyelik ile farklı sebeplerden sonuna kadar hakettiği için banlanan birisi o nedenle açacağı tüm üyelikler banlanacaktır. Ortada kimseye yapılan haksız bir durum yok.

Farklı sebep ne lan siyaseti ya konuştur ya konuşturma dedik. Özgürlükten bahsedip millete dayılanmayı biliyon. Kendi çöplüğünde ötersin anca, az kaldı dur tayyip usta seninde siteni kapatsında aklın başına gelsin :D ama uğraşmaya deymezsin. bir adminin üyeyle siyaset tartışması sonundada ip ban atması rezalet bir yönetim anlayışı olduğunu gösterir. zaten maxigame attığı saçma sapan banlarla meşhur. banada atıyorki sürekli tekrar üye olayım kasalarına daha çok $$$$$$$$$$$$$$$$ lar girsin.

- - - Güncellendi - - -

banıda aç diyen yok zaten istediğim zaman üye olurum ben. hahayt

Farklı sebep ne lan siyaseti ya konuştur ya konuşturma dedik. Özgürlükten bahsedip millete dayılanmayı biliyon. Kendi çöplüğünde ötersin anca, az kaldı dur tayyip usta seninde siteni kapatsında aklın başına gelsin :D ama uğraşmaya deymezsin. bir adminin üyeyle siyaset tartışması sonundada ip ban atması rezalet bir yönetim anlayışı olduğunu gösterir. zaten maxigame attığı saçma sapan banlarla meşhur. banada atıyorki sürekli tekrar üye olayım kasalarına daha çok $$$$$$$$$$$$$$$$ lar girsin.

- - - Güncellendi - - -

banıda aç diyen yok zaten istediğim zaman üye olurum ben. hahayt

Ben özgürlükten bahsetmedim. Özgürlük olsaydı zaten siyaseti yasaklamazdım forumda, özgürlük olmadığı ve foruma zarar vereceği için siyaset yasak forumda.

Siyaset tartışmak istiyorsan siyasi bir foruma veya buna uygun ortamı olan bir yere gitmelisin. Bizim siyasetle işimiz yok. Biraz yaşının adamı ol verdiğin sözü tut. Banlanırsam bir daha bu siteye girmem Google'a Maxigame'in m sini bile yazmam diyip artistlik yaptın özel mesajdan. Sözünü tut haysiyetli ve şerefli ol biraz, istenmediğin yere gelip durma.

Geri