• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Brick Force - Open Beta SSS

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Embriyo
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Embriyo

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
93
maxigamelogo.png

VIP Açık Beta tam olarak nedir?
VIP Açık Beta, Brick-Force topluluğunda iletişimde oldukları en az bir kişi olan herkese oynama şansı vermek için tasarlanmıştır.

VIP Açık Beta'ya nasıl katılabilirim?
Brick-Force kaydınızı 26 Nisan 2012'den önce yaptıysanız, hesabınıza otomatik olarak erişim verilir. Daha sonra kayıt yaptıysanız, oynamanız için size Arkadaş Anahtarı verebilecek birini bulmalısınız.

Arkadaş Anahtarı nedir?
Arkadaş Anahtarı, Brick-Force'a 26 Nisan 2012'den önce kaydolan herkese verilen benzersiz bir koddur. Bu VIP koduyla dilediğiniz sayıda arkadaş hesabı etkinleştirebilirsiniz.

VIP Açık Beta neden herkese açık değil?

Brick-Force'a yönelik büyük talep nedeniyle, sorunsuz bir Açık Beta aşaması geçirmek ve aynı zamanda sadık hayranlarımızı ödüllendirmek istedik. VIP Açık Beta 26 Nisan'dan önce kaydolan herkese sınırsız sayıda arkadaşını harekete davet etme imkanı sunacaktır.

Birisi bana Arkadaş Anahtarı verdi. Nasıl kullanabilirim?

Bir Arkadaş Anahtarını kullanmak için, web sitesini ziyaret edip “ARKADAŞ ANAHTARI GİR” başlıklı Mavi Düğmeyi tıklayın. İlk kez bir hesap oluşturuyorsanız kayıt sırasında da bir Arkadaş Anahtarı girebilirsiniz.

Brick-Force'daki puanlarım, klanım, kayıtlı haritam veya başarılarım kalıcı olacak mı?

26 Nisan 2012'den sonra, puan sıfırlaması veya envanter silme işlemi yapılmayacaktır. Bu aşamadan sonra yaptığınız her şey, VIP Açık Beta için kaydedilecek ve sonsuza kadar saklı kalacaktır!

Oturum açmaya çalıştığımda “Bilinmeyen Hesap” mesajını alıyorum.

Lütfen e-posta adresinizle tekrar oturum açmayı deneyin. Oyuna yine erişemezseniz, 26 Nisan'dan sonra kaydolmuş ve hesabınızı henüz bir Arkadaş Anahtarı ile etkinleştirmemiş olabilirsiniz.

Klanım kayboldu. İmdat!

VIP Açık Beta için tüm klanlar silindi ve tekrar klan oluşturmak için yeniden kayıt yapmanız gerekecektir.

26 Nisan'dan önce kaydoldum, ancak VIP Açık Beta e-postamı yanlışlıkla sildim ve Arkadaş Anahtarım yok.

Lütfen destek ekibimize ulaşın. Hesabınızı 26 Nisan'dan önce kaydettiyseniz, destek ekibimiz size yardımcı olacak ve yeni bir Arkadaş Anahtarı verecektir.

Kapalı beta'da oluşturduğum haritaya ne oldu? Neden artık oynayamıyorum?

Kapalı Beta sırasında oluşturulan tüm haritalar sabit sürücünüze kaydedilmiştir, ancak oluşturduğunuz haritalardan puan kazanmak veya diğer oyunculara bu haritalarla oynama imkanı vermek için tekrar kaydedilmelidir.

Hata raporlarını ve görüşlerimi nasıl gönderebilirim?

Hata raporları ve geribildirimler resmi forumlarımıza gönderilebilir. Tüm görüşlerinizi okumaya gayret gösteriyor ve Brick-Force'u daha da iyi yapma çabamıza katkınızdan dolayı memnuniyet duyuyoruz.

Müşteri Destek ekibiyle nasıl iletişim kurarım?

Destek ekibimize ulaşmak için aşağıdaki adreste yer alan Brick-Force Destek portalına gidin: Brick-Force Support - Powered by Kayako Resolve Help Desk Software

B-Çekiç veya Altın Kask ödülümü ne zaman alacağım?

26 Nisan'dan önce kaydolan tüm oyuncular, VIP Açık Beta başladığında özel bir Altın Kask Helmet alacak. Kendilerine e-posta ile gönderilen kişisel bağlantılarını kullanarak doğru sayıda arkadaşını öneren tüm oyuncular ise, Açık Beta başladığında bir de B-Çekiç alacak.

Brick-Force web sitesine kaydolduktan sonra e-posta onayı almadım.
Lütfen spam posta klasörünüzü kontrol edin. Kayıt onay e-postanızı yine de bulamadıysanız, lütfen Müşteri Destek ekibi ile irtibata geçin.

Hesabımın kilidi neden açılmadı?
Brick-Force hesabınızı 26 Nisan'dan sonra kaydettiyseniz, oyuna erişmek için bir Arkadaş Anahtarına ihtiyacınız vardır. Bu tarihten önce kaydolan herkesin bir Arkadaş Anahtarı vardır ve bu anahtarla sınırsız sayıda hesabın kilidi açılabilir.

Brick-Force'dan gelecekte neler bekleyebilirim?
Brick-Force'a yeni güncellemeler ve yeni içerikler eklemeye devam edeceğiz. Heyecan verici birçok planımız var. Yakın gelecekte daha fazlasını açıklayacağımızı umuyoruz!​

Geri