• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bronz1 Yardım

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Kamufle_
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
preye gerek yok master yi akali katarina gibi herolarından birinde ustalaşman seni en kötü gold5 e çıkartır bu herolar hem kolay hem güçlü

preye gerek yok master yi akali katarina gibi herolarından birinde ustalaşman seni en kötü gold5 e çıkartır bu herolar hem kolay hem güçlü

Master yi kasınca çok güzel oluyor fakat çocuk herosu felan diyorlar tepemin tasını attırıyorlar.

Sürekli Zed oynuyorum ve ayıptır söylemesi bütünleştim heroyla :D

Oğlum her heroya bir laf derler bakma sen yükselmek istiyorsan devam et master yi ile :D madem çocuk herosu niye kesemiyon çocuk herosunu :D

Master yi kasınca çok güzel oluyor fakat çocuk herosu felan diyorlar tepemin tasını attırıyorlar.

Sürekli Zed oynuyorum ve ayıptır söylemesi bütünleştim heroyla :D
zed adcyi alıp aradan çıkar yi ise tüm takımı alır çıkar :D pozisyonu bildikten sonra her türlü taşırsın

güzel bir support bulursan bot pre yapabilirsin tabi adc'de iyi oldugunu düşünüyorsan 2niz rahat taşırsınız bide hyper carry tercih edersen go silver go yani

Arkadaşlar şampiyon değilde 2 kişi girecek bir arkadaş lazım sadece :D

Geri