• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bronzdan Hareketler

QuietTouch

Global Mod
Aktiflik
K.Tarihi
12 Nis 2011
Puanı
468
Bronzdan Hareketler. :D

İyi kötü tüm yorumlara açığım. :D

Son düzenleme:
elon ne kadar düşük ki bu noob sana gelmiş :D adam op yahu vallahi op bide skin almazlarmı bu nooblar o dahada op :D

hangi programla çekiyorsun la fps düşmesi felan veya ping artışı yaratıyormu :D

----------

bu arada canın fullken w açmak ÇOK MANTIKLI challenger felan düşünemez o kadar ileri bi hareket :D

hangi programla çekiyorsun la fps düşmesi felan veya ping artışı yaratıyormu :D

----------

bu arada canın fullken w açmak ÇOK MANTIKLI challenger felan düşünemez o kadar ileri bi hareket :D
https://www.maxigamerz.com/f513/league-legends-recorder-lol-replay-173043/

Replay kullanıyorum maçı kayıt ediyo fps veya pingde hiçbir değişiklik olmuyor daha sonra normal maç izler gibi maçı açıyorum ve istediğim bölümünü çekebiliyorum. Uzakdan dürtmek için öyle yaptım. :D skilsiz vursam az vururum onu vurayım dedim bende. :D

----------

dereceli maç ve iki takımda da gnar var?
Dereceli olmayabilir bir dakika programa bakiyim ne yazıyo. :D

Edit: Normal maçmış pardon. :D

Son düzenleme:
Allah sana akıl almacalar challenger playz yapmayı nasip etsin :D :D Etsin de konudaki arkadaşların gözü gönlü açılsın :D :D

Banada ogretsene , 27 levelim ama rün - kabiliyet ayarlamadim..Anlamadığım için :D

Hadi sen git botlarla oynada nami de suya hapis tuttur :D
allah seni napmasın nankör lanede 13 0 ayrıldık lan bendede 0 0 15 skor vardı neyin kafasındasın :D
karşıdakilerde thresh dia ashe platdı ama sonuçta noldu bu noob her tf tristanada w ye basarak tfnin ortasına atladı ve oyun lose xd

Banada ogretsene , 27 levelim ama rün - kabiliyet ayarlamadim..Anlamadığım için :D
kanka full ad rün diziyosun master yi alıyosun ve bir bakıyorsun teq atıyorsun böyle böyle challenger olucan yolun açık hadi inş :D probuilds.netden pro oyuncuların aldığı itemleri görebilirsin rün kabiliyet kolay iş

aslında sırf bunlarla az eğlenmek için bronz 5 düşmeyi düşünüyorum. :D
bronza ne gerek var lan goldda bile bunlar dolu tr olm burası, geçen jinx geldi adam daymınd ya daymınd ilk w sonra e upladı diyorum malmısın birader o nasıl uplama şekli diyor sanane lan ben diamondum benden iyimi bilecen gold noobu yürü git hadi noob :D

kanka full ad rün diziyosun master yi alıyosun ve bir bakıyorsun teq atıyorsun böyle böyle challenger olucan yolun açık hadi inş :D probuilds.netden pro oyuncuların aldığı itemleri görebilirsin rün kabiliyet kolay iş
kanki benim takımdaki adamlar tfde volibear-malphite dalsın ondan sonra huanpa baba tek atsın dimi :D

Geri