• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Brüt Satış Bulmayı Bilen?

tarikturan34

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
15 Şub 2011
Puanı
58
Muhasebeci Arkadaşlar biliyordum ama unuttum :) defter felanda yok bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

SORU:T işetmesi 2013 döneminde 120 birim mal üretmiştir.İşletmede dönem başı ve dönem sonu yarı mamul bulunmamaktadır.Dönemin üretimle ilgili bilgileri ise şöyledir.Direkt ilk madde ve malzeme giderleri 3000TL direkt işçilik gideri 750TL,genel üretim gideri ise 2250TLdir.İşletme 80birim mamulü birim fiyatı 75TLden satmıştır.İşletmenin bürüt satış kar zararını bulunuz.

Yardımcı Olan olmayan herkese teşekkürler.

Geri