• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bu adminleri merak ediyorum ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Thaxe
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Thaxe

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
14 Nis 2013
Puanı
17
Birileri bana bu adminleri açıklasın :D Daha önce hiç yorum vs. atmamışlar merak bastı şimdi :grin
ny0tr.jpg

CarizmatiC Ümit'in kardeşi Mehmet.

CheZhen ve tnakress fahri adminlerdir.Yanlış bilmiyorsam maxigame zor zamanlarında büyük destek çıkmışlardı.
Tamamdır abi sağol :D Bakıyorum son girişlerine 1'i dün biri teeeğğ 5-6 ay önce biri seneler önce :D

Tnakress çok eskilerdendir onu hatırlıyorum. Carizmatic zaten ümit abinin kardeşi fakat ChezHen'i bende bilmiyorum :D

chezhende sanırım _BerFu_ saturnun efsane spear charlarındandı yanlış hatırlıyorda olabilirim ama chin chardı karakterde femaleydi vay be gözümde canlandı bir anda :)

----------

Tnakress çok eskilerdendir onu hatırlıyorum. Carizmatic zaten ümit abinin kardeşi fakat ChezHen'i bende bilmiyorum :D

serkant olması lazım adı tnakressin tersi olarak koymuş oda sanırım bowdu az dw cavede free plvline girmedik

Son düzenleme:
Ben Admin olcam ve foruma girmiycem he ?:D Forumu altına üstüne getiririm :D

Geri