• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bu Ayakkabı Nasıl

Nasıl giyimin var ona göre yorum yapalım. Pantolon mu takılıyon, kumaş mı, keten mi? Pantalonsa dar mı, salaş mı, düz mü, dar paça mı, ispanyol paça mı? T-shirt mi giyorsun gömlek mi. Bunları söyle ona göre güzel diyelim. :D Bir de giyindiğin renkleri de söyle. :D

Not: Site güvenli.

Nasıl giyimin var ona göre yorum yapalım. Pantolon mu takılıyon, kumaş mı, keten mi? Pantalonsa dar mı, salaş mı, düz mü, dar paça mı, ispanyol paça mı? T-shirt mi giyorsun gömlek mi. Bunları söyle ona göre güzel diyelim. :D Bir de giyindiğin renkleri de söyle. :D

Not: Site güvenli.

Hepsinide giyerim ama genellikle eşofman+t-shirt :D Kırmızı ve pembe giymem :D

----------

Emekli işi geldi biraz.
Ne bileyim hoşuma gitti. :)

----------

Ben pek beğenmedim.

Şuna bak mesela
adidas VLNEO BBALL Q26200 Vlneo Bball Lo adidas VLNEO BBALL Q26200 Vlneo Bball Lo | Morhipo.com @morhipo aracılığıyla

bide site olarak morhipoya felan baka ayakkabıdünyasına baktım pek güzel birşey yok.

Niye ki çok mu kötü :D
Ona benzer bir ayakkabım var zaten.Bide siyah çok tozlanıyor ondan beyazlara baktım.Bide morhipoya üye olunca çok mesaj geliyo hotmaile :D

----------

Bunlar nasıl

adidas Barracks F10 Q22093 Barracks F10 | Morhipo.com
adidas Power Trainer Q23560 POWER TRAINER ENTRY SYNTHETIC | Morhipo.com

adidas-rom-tek.jpg

Adidas Rom al bence :)

Hepsinide giyerim ama genellikle eşofman+t-shirt :D Kırmızı ve pembe giymem :D

----------

Ne bileyim hoşuma gitti. :)

----------

Niye ki çok mu kötü :D
Ona benzer bir ayakkabım var zaten.Bide siyah çok tozlanıyor ondan beyazlara baktım.Bide morhipoya üye olunca çok mesaj geliyo hotmaile :D

----------

Bunlar nasıl

adidas Barracks F10 Q22093 Barracks F10 | Morhipo.com
adidas Power Trainer Q23560 POWER TRAINER ENTRY SYNTHETIC | Morhipo.com

Eşofman ve T-SHIRT duyduktan sonra sana bu ayakkabı hiç gitmez diyorum ve 3 hayırla uğurluyorum :D

adidas-rom-tek.jpg

Adidas Rom al bence :)

O ne biçin ayakkabı PP:

----------

https://www.ayakkabidunyasi.com.tr/...ke_alphaballer_mid/2000487858002#.UgoIgpKnarx

Hoşuma gitti bu güzelmiş heralde bu ve ilk dediğim ayakkabıyı alırım :)

----------

Eşofman ve T-SHIRT duyduktan sonra sana bu ayakkabı hiç gitmez diyorum ve 3 hayırla uğurluyorum :D

:D Daha rahat oluyo bunlar pantolon+gömlek bana ters :D

----------

Geçenlerde https://www.ayakkabidunyasi.com.tr/..._096_nike_capri_ii/2000407984096#.UgnvpdLIb2Y bundan aldım ayakkakı çok şık duruyor ve rahat. Tek sorunu altı pembe :D onuda pek dert etmiyorum..
Ne bileyim bana itici geldi :D

Geri