• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bu foto'daki amblemi değiştiricek biri lazım

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan EnesKlck
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

EnesKlck

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
10 May 2016
Puanı
0
Konu gayet basit işinde usta olan üsdatlar için fazla uzun sürmiceğini umuyorum
yardımcı olduğunuz için şimdiden teşekkürler.

1.bu fotodaki amblemin kaldırılması yazının aynen kalması lazım
nr4EYN.jpg
2.bu verdiğim 2. fotodaki kuru kafanın 1. veridiğim resme eklenmesi ama o metalik tarzın birebir olucak tarzda
MJjk9M.jpg

3.örnek olarak verdiğim foto budur bunun gibi olucak fakat önemli nokta şu ki fotoğraf saydam olucak
yani arkası beyaz değilde herhangi bir fotonun videonun üstüne koyulucak tarzda olması ve tamamıyla aynı tarz metalic olması
örnek:
Gzj31b.jpg

edit:örnek verdim ama ben saydam ve metalik yapamadım :D

Konu gayet basit işinde usta olan üsdatlar için fazla uzun sürmiceğini umuyorum
yardımcı olduğunuz için şimdiden teşekkürler.

1.bu fotodaki amblemin kaldırılması yazının aynen kalması lazım
nr4EYN.jpg
2.bu verdiğim 2. fotodaki kuru kafanın 1. veridiğim resme eklenmesi ama o metalik tarzın birebir olucak tarzda
MJjk9M.jpg

3.örnek olarak verdiğim foto budur bunun gibi olucak fakat önemli nokta şu ki fotoğraf saydam olucak
yani arkası beyaz değilde herhangi bir fotonun videonun üstüne koyulucak tarzda olması ve tamamıyla aynı tarz metalic olması
örnek:
Gzj31b.jpg

edit:örnek verdim ama ben saydam ve metalik yapamadım :D

Pek anlayamadım ama bunu istiyorsun sanırsam

Buradanda rar içinde indirebilirsin hızlıresim bozabilir https://files.fm/u/9hgnddhh

Legendary firması telif davası açmasın :))

çözüldüğüne göre sorun yok :) yapim diyecektimde..

Geri