• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bu Gerçekmi ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan JeeKi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
O milimlik şey harbiden işe yarıyorsa teknoloji de bunlar master yapmış demektir.

Bu arada bizim arkadaş çift katlı almıştı jelatin gene de param parça.

bu buff çok sağlam kendimde almıştım telefonum düştü küçük taş parçaları felan girmiş ekran cizildi veya parçalandı diye korktm çıkartım jelatini ekrana hiç birşey olmamış biraz pahalı ama cidden değer bu 2. yi yine buff aldım çok sağlam

bu buff çok sağlam kendimde almıştım telefonum düştü küçük taş parçaları felan girmiş ekran cizildi veya parçalandı diye korktm çıkartım jelatini ekrana hiç birşey olmamış biraz pahalı ama cidden değer bu 2. yi yine buff aldım çok sağlam

Hayırlısıyla senin kafa going to go :D

Bu yorumu bekliyordum teşekkürler alıyorum :)

Wat.jpg

Çok sağlam kesinlikle öneririm. 4s imin önüne yaptırmıştım param yetmemişti arkaya yaptırmaya sinirlendim telefonu ağaca fırlattım ön duruyordu ama arkası param parça olmuştu kesinlikle yaptır...

Gerçek bende daha dün aldım GM Discovery için Buff Jelatin ve test ettim tabi ufak testlerle baya sağlam.Jelatin diğer jelatinlere göre biraz kalın ve malzemesi değişik o yüzden sağlam.

Geri