• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bu gün öyle birşeyin farkına vardımki...

CaptainCoCo

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
15 Kas 2009
Puanı
348
Bilmiyorum belki derin düşüncelere daldım saat sabahın 5 i sigaramı içip yatacağım.1.5 -2 sene önce vefat eden arkadaşımın facesine denk geldim herkes seni unutmayacağız tarzı şeyler yazmış bu gün bile baktığımda kimse ne arayıp ne sormuş nede adını hatırlar olmuş aynı yıl unuttular...Aklıma gelen tek şey şuan insan hayatı çok farklı etrafınızdakiler sizi çok seviyor olabilir sizin için ölüyor olabilir.Ulan bu adam benim dostum diyor olabilirsiniz.Ama unutmayın unutulacaksınız ve sizi unutmayan insanlar aileniz olacak her zaman gülmeyecekler hep içlerinde o acı olacak hayatlarının sonuna dek.Size tek demek istediğimi ailenizin kıymetini bilin ne olursa olsun.Hiç kimse vazgeçilmez değildir aileniz hariç.

Hadi iyi geceler.

Kesinlikle, sevgilisi için ailesini karşısına alan kişiler zaten içinde en ufak sevgi bulundurmayan kişilerdir.
Bu hayatta kimseye ailenden çok değer vermeyeceksin.

kanki ölen adamı nasıl arayıp sorsunlar ki adam ölmüş :(

tumblr_m6yce2rDRa1raei82o1_500.gif

:haha :haha Alemsin Caner :D

Bazen bende durup dusunuyorumda aile olmadaydi bu insanlar ne yapacaklardi? Kimseden kimseye hayir yok ben bunu bilir bunu soylerim. Zamaninda babamla kavga edip evi terketmistim sozde dayimlarla kalmistim. Ki dayim beni olumune sever herseyin ilkini bana o yaptirmistir. Ama beni bu derece seven bir insan evlerinde 1 hafta kaldim diye "Hadi ne zaman gitceksin evine" dedi. Ben iste o zaman anladim ailenin degerini. Siz siz olun ailenizin kiymetini cok iyi bilin.

A116 cihazımdan Tapatalk HD ile gönderildi

Geri