• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bu hata beni çileden çıkardı.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Agarta
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Agarta

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
22 Ağu 2012
Puanı
0
Bilgisayar özelliklerim
77vrOl.png
Aldığım hata
adEZyB.jpg
YqbGjj.jpg
Açıklama:1 Ay önce mavi ekran hatası alıyordum format attım 2 3 gün mavi ekran vermedi sonra ilk resimdeki gibi hata vermeye başladı.Ardından farklı bir windows ile format attım bu sefer 2. mavi ekran hatasını vermeye başladı.Genelde 2 sro açıkken falan oluyor.Nasıl çözebilirim bıktım bu mavi ekrandan.Ayrıca silkroad bazen kapatılıyor silkroad.exe çalışmayı durdurdu diye. (CrashDump)
Lütfen yardım edin.:hfy::thr:
Yapılanlar
-Format atıldı.
-Ramlar 2 slotta da tek çalıştırılarak denendi.
-Laptobu yeni temizlettim fan çok iyi çalışıyor (Zaten soğutucu var altında.)
-Driverler güncel, hepsini kurdum.

Bilgisayar özelliklerim
77vrOl.png
Aldığım hata
adEZyB.jpg
YqbGjj.jpg
Açıklama:1 Ay önce mavi ekran hatası alıyordum format attım 2 3 gün mavi ekran vermedi sonra ilk resimdeki gibi hata vermeye başladı.Ardından farklı bir windows ile format attım bu sefer 2. mavi ekran hatasını vermeye başladı.Genelde 2 sro açıkken falan oluyor.Nasıl çözebilirim bıktım bu mavi ekrandan.Ayrıca silkroad bazen kapatılıyor silkroad.exe çalışmayı durdurdu diye. (CrashDump)
Lütfen yardım edin.:hfy::thr:
Yapılanlar
-Format atıldı.
-Ramlar 2 slotta da tek çalıştırılarak denendi.
-Laptobu yeni temizlettim fan çok iyi çalışıyor (Zaten soğutucu var altında.)
-Driverler güncel, hepsini kurdum.

Mavi Ekran hatası genellikle kısa devrede çıkar yani anlıyacağın bilgisayarında kısa devre olabilir buna bir baktır yada basit bir yöntem hep çalışmayabilir tabi ama laptop u televizyon gibi bir şeyin yanına götür ekranda dalgalanma yada seste cızırtı yaratırsa kısa devre olup olmadığını anlarsın :)

Mavi Ekran hatası genellikle kısa devrede çıkar yani anlıyacağın bilgisayarında kısa devre olabilir buna bir baktır yada basit bir yöntem hep çalışmayabilir tabi ama laptop u televizyon gibi bir şeyin yanına götür ekranda dalgalanma yada seste cızırtı yaratırsa kısa devre olup olmadığını anlarsın :)
kısa devre yok görünüyor.

Geri