• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bu hatada neyin nesi ?

kefaltutan

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
0
İyi forumlar arkadaşlar hemen sorunuma dönmek istiyorum ben yurtta kalıyorum ve sorunsuz şekilde sro knight gibi oyunlar oynuyorum fakat sro da mbot veya loader açmayı denedim başaramadım birçok siteden yükledim tekrar tekrar mbotu ama fayda yok nasıl becerebilirim bu sorunu ben? tıklıyorum mbota sro_client ide bulmuyor. ip değiştiremiyorum değiştirince internet kopuyor malesef böylede bir sıkıntım var YURT İNTERNETinden dolayı yardımcı olursanız çok çok sevineceğim şimdiden çok teşekkür ederim ;) Buradaki sorun sro_client bulamaması ??
[url=http://hizliresim.com/LYyOoJ][/URL]

Buradaki ise bu kırmızı dairedeki hatayı vermesi lütfen yardım edin oyundan soğudum artık !!

client secmene gerek yok bsilkroad sec yeterli bot acilinca ordaki ıd şifre gir giriş yap tıkla sonra client başlat girersiniz.

maalesef olmuyor her çözümü denedim olmadı crakli indirdim gene olmadı :( Yurt internetinden kaynaklandığını düşünüyorum ben. İp adresi değiştirmem gerektiği söylendi ama ip değiştirince net kopuyor. 2. bi ip adresi verebiliyorsak vereince sonuç ne olur? yardımcı olacağınız için teşekkürler :(

maalesef olmuyor her çözümü denedim olmadı crakli indirdim gene olmadı :( Yurt internetinden kaynaklandığını düşünüyorum ben. İp adresi değiştirmem gerektiği söylendi ama ip değiştirince net kopuyor. 2. bi ip adresi verebiliyorsak vereince sonuç ne olur? yardımcı olacağınız için teşekkürler :(

Bunu İndir: https://mega.co.nz/#!IUl0RC4L!8qVOqHW7F2jNH1boczvCxnw29ZEGYEY0PHPal4zmWhw

Sorunsuz Olan Bu Son Sürümüdür İndirince MbotLoader'ile gir.

1.png
[TABLE="width: 100%"]
[TR]
[TD]Uyarı : Not 2 : DLL hatası alan oyuncular Link 1 ; Download Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package (x64) from Official Microsoft Download Center ve Link 2 ; Download Microsoft Visual C++ 2010 Redistributable Package (x86) from Official Microsoft Download Center yüklerseniz problem düzelecektir.
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
Not: Bende Bunu Kullaniyorum

Son düzenleme:
Geri