• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bu hisler beni çıldırtıyor !

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Maxilife
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Maxilife

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
20 May 2012
Puanı
65
Merhaba arkadaşlar, Dans'a olan ilgim gün geçtikçe vahşi bir şekilde artıyor. Bunun yanında zencilere olan düşkünlüğümde çok fazla yıllardır. Acaba zenciler sadece filmlerdemi sıcak kanlı gösteriliyor.

Hayallerime ulaşmak istiyorum fakat kendimi batakta gibi hissediyorum.Ne para var nede yetenek ne yapmam gerekiyor yıllardır içimi yiyen bu hayallere nasıl ulaşabilirim. Lütfen dalga geçecekler konuya yorum yapmasın şikayet ederim açıkca söylüyeyim.

Bir çok ünlü dansçının kendisini evimde video izleyerek geliştirdim demesine şahit oldum sen de öyle yapabilirsin mesela. Sana dans içerikli bir film serisi önerebilirim:
Step Up
Step Up 2

İçinde istek varsa yetenek var demektir. Arkadaşlarından ders vermelerini iste sana, videoları izle, kareografi videolarını izle adım adım kaparsın zaten olayı

Bir çok ünlü dansçının kendisini evimde video izleyerek geliştirdim demesine şahit oldum sen de öyle yapabilirsin mesela. Sana dans içerikli bir film serisi önerebilirim:
Step Up
Step Up 2
Film izleyerek öğrenilebilir mi ? pek sanmıyorum yani eğitim amaçlı videolar daha fazla öğrenmeme yardımcı olur. Yabancıların durumları, mekanları gerçekten iyi. Ama bunu bende yapmak istiyorum eğitim amaçlı videolar aramalıyım sanırım

----------

Ben dalga geçmek için girmiştimde, of yazmayayım en iyisi şimdi rapor felan ederler.
Barış CTRL + W lütfen

Ya şu dansı gözünde o kadar büyütme azcık içine girince ufak tefek hareket öğrenince çorap söküğü gibi diğerleri kendiliğinden geliyor sonra diyorsun ki ne kadar kolaymış bu hareketleri yapmak ;)

İçinde istek varsa yetenek var demektir. Arkadaşlarından ders vermelerini iste sana, videoları izle, kareografi videolarını izle adım adım kaparsın zaten olayı
Sorun şuki arkadaşlarım böyle şeylerle ilgilenmiyorlar. Kareografi nedir hakkında bir bilgim yok araştıracağım teşekkür ederim

----------

Ya şu dansı gözünde o kadar büyütme azcık içine girince ufak tefek hareket öğrenince çorap söküğü gibi diğerleri kendiliğinden geliyor sonra diyorsun ki ne kadar kolaymış bu hareketleri yapmak ;)
Sen dansçı mısın ? Öyleyse biraz öğretsen fena olmazdı

Sorun şuki arkadaşlarım böyle şeylerle ilgilenmiyorlar. Kareografi nedir hakkında bir bilgim yok araştıracağım teşekkür ederim

----------

Sen dansçı mısın ? Öyleyse biraz öğretsen fena olmazdı
Dansçı değilim fakat birkaç hareket biliyorum :) Benden çok daha güzel öğretebilecek kişiler var..

YENİ: Öğrendiğim hareketlerde hoşuma gidip hep yapmak istediğim hareketlerdi onları yapınca bıraktım ama hala yapabilirim yani :)

Son düzenleme:
Ya bi arkadaşım var çok iyi biliyor ama yani o da nasıl öğretsinki :D Çocuk şuan okulu bıraktı çalışıyor yani o derece.
Anlıyorum. Peki 1 ay sonra işe başlayacağım yazın dans kursuna başlamayı düşünüyorum break dans gibi hareketli ve gösterişli başka dans türü biliyor musun ?

İlk önce hangi dans türünü istiyorsun elektormu ne bileyim LMFAO tarzımı vals mi ona göre yorum yapalım milyonlarca dans türü vardır :D

İlk önce hangi dans türünü istiyorsun elektormu ne bileyim LMFAO tarzımı vals mi ona göre yorum yapalım milyonlarca dans türü vardır :D
LMFAO tarzını seviyorum hemde çok ama dediğim gibi gösterişli birşeyler yani dışardan bakılıncada beğenilecek ve tabi hareketli olacak. Bildiğin varsa önerebilirsin :)

LMFAO tarzını seviyorum hemde çok ama dediğim gibi gösterişli birşeyler yani dışardan bakılıncada beğenilecek ve tabi hareketli olacak. Bildiğin varsa önerebilirsin :)

Hocam buradan alacağın en fazla yardım dans kursuna git olur cidden sen kitle konuyu bi dans okuluyla konuş.

Erkekler daha baskın yani sıcaklığı beni çekiyor. Çok samimi geliyor zenciler bana kızlarını pek göremediğim için yorum yapamıyorum onlar için
Erkek zenciler harbi filmlerdeki gibi çok sempatikler ya harbi harbi adamlar :D Ama bazıları varki arkasından sadece küfür ediyorsun.

Geri