• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bu kafa neyin kafası. :) (Örnek:İtalya: Arkadaşına köpek almayı önermek.)

AKINCIHAN

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
9 Nis 2011
Puanı
26
"Batesmotelpro" yu bilen bilir.Onların tarzında esprileri sözlük gibi paylaştım.Keyifli okumalar.

Resimli açıklama

Bölüm - 1
Adapazarı: toplanıp adaya gidilen pazar günü

Ev sahibi takım : tutumluluk edip parasını biriktirip bir ev almış, kiradan kurtulmuş takım

Yıldız Tornavida: Yaptığı işle ünlenmiş ve çok hayranı olan tornavida

Uzay mekiği: astronotların yaptığı bir egzersiz

Kısa LM : Fazla uzamayan, hemencecik geçen üzüntü..

Ceremesini çekmek : Tıpta yeni geliştirilmiş CRM aletiyle şüphelenilen organdan görüntü almak..

Barbar : Şakacı bi girişimcinin barına koyduğu isim..

--Nerdeydin bu saate kadar..
--Barda..
--Hangi barda..
--Bar barda..
--Ya delirtmesene beni, adı yok mu bu barın..
--Vaaarr..
--Ne peki..
--Baaarr..

Porsuk Çayı : Porsuğu bardağa batırıp çıkarmak, kaşığa dolayıp suyunu sıkmak yöntemiyle yapılan çay..

Fesleğen : Osmanlıda kadınların çamaşır yıkarken de kullanabildikleri bi tür erkek şapkası..

Pist amiri : Kedilere pist demekle görevli kişilerin şefi..

Gülle donatmak : Konserlerde sahneye içine gül iliştirilmiş don atmak..

Kaşkorse : Kaşları ince göstermeye yarayan korse türü..

Filipinli : Filine çalınmasın diye pin kilidi taktıran kişi..

Camia: bir yerin sonradan cami olduğunu anladıktan sonra insanlarda oluşan şaşkınlık sonucu sarfedilen kelime

Başucu kitabı : Başın üst kısmına yerleştirilerek yürüme egzersizleri yapmaya yarayan kitap..

Evliya : Gördüğü her kıza oğluna almak için sulanan teyzeleri geri püskürtmeye yarayan uyarı..

Batakhane : İçinde batak oynanan mekan..

Deliksiz uyku : Vücuttaki mevcut tüm delikleri kapatarak uyumak..

Sarpa sarmak : Sarp adlı arkadaşı makaraya almak..

Hint fakiri: hintlikten nasibini almamış kişi

Arama Motoru: İçip içip kendisini başkası ile aldatan eski sevgilisini aramak isteyen erkeğe arkadaşları tarafından söylenen söz.

Azeri: Şişman bir insana biraz erimesi, kilo vermesi için yapılan tavsiye.

Azı Dişi: Erkek gibi giyinen, erkek gibi konuşan kız

Altıncı his: yatırımcının altının yükseleceğini hissetmesi

Operatör : Erkek opera sanatçısı..

Döner Kapı: İçeri Girmek İçin Yemen Gereken Lezzet Dünyası Kapısı

Nüfus Müdürü: Tanıdıkları Sayesinde Mevki Sahibi Olmuş Kişi.

Gözü yaşlı : Kendisi 20' lerinde olduğu halde bakışları 40+ olan kişi.

Abiye Kıyafet: Düğün, Nişan Gibi Özel Günlerde Abi'lerin Giymesi İçin Dikilen Giysiler.

Eriyik : 40+ sıcakta "Naber naapıyosun?" sorusuna Adanalının verdiği cevap.

Çinekop : 'Cümle içinde Çin geçtiği anda katılırcasına gülmeye başla" yönünde emir.

Darbe - bir yerin dar olduğunu iddia etme.

Serpinti : Baş cimri..Cimrinin önde gideni.

Antipatik: patik gimeye karşı olan kişi.

Dahili Numara: Aradığınızda her türlü sorunuza cevap alabileceğiniz, süper zeki insanların cevapladığı telefonlar.

Spastik: spa merkezi gibi yer.

tavuk kümesi: bir arada duran bir grup tavuk.

kuş kafesi: kuşların oturup bişeyler içip sohbet ettikleri kafe.

Havadan sudan konuşmak: bir uçak yolculuğu esnasında Sudan hakkında konuşulması.

Bölüm - 2

Matkap: soluk, parlak olmayan renkte tabak vs.

Arı Filmi: Arıların fil olup olmadığını tartışmak uzere çekilen animasyon film.

İtalya: Arkadaşına köpek almayı önermek.

File Çorap: Oldukça Büyük Hatta Kocaman Çorap.

Fabrika Satış Mağazası: İşadamlarının Yatırım Yapmak İstedikleri Sektöre Göre İstedikleri Fabrika'yı Alabilecekleri Mağaza.

Fabrikadan Halka: Fabrikaların ürettiği halkaları kendi satış mağazaları aracılığıyla satması durumudur.

Tamburacı: Bir olayın tam olarak gerçekleştiği noktayı göstermeyi meslek edinen kişi.

Telefona Cevap Vermek: Telefonun sorduğu soruları yanıtlama, onunla sohbet etme durumu. Bir tür delilik.

Tartaklamak: Suçlu olduğu çok bariz olan elmalı tartı aklamak, temize çıkartmak.

Postacı Geldi: Yediği AYI postunun acılığından şikayet eden kişinin söyleyeceği söz.

Yemeğe Acı Koymak: Yemek ile PES oynayıp, 8-2 gibi bir skorla yenmek.

Sabahat: Sabahları at, geceleri eşek olan hayvan.

Marsilya: Mars gezegeninin şehir olduğunu iddia eden bir bireyin sarfettigi saçma anlamsız söz

Pide Kuyruğu: Kişilerin ramazan ayında "pi" demek için fırınların önünde oluşturduğu kuyruk

Cihangir: Kapının önünde mal mal bekleyen Cihan'a söylenecek söz.

Adapazarı: Dört tarafı denizle çevrili kara parçalarının, alınıp satılmak suretiyle el değiştirdiği pazar.

Çıkma Teklif Etmek: Orjinal yedek parçaları pahalı bulan birine yapılan teklif. Oto sanayi bölgelerinde sıkça görülür.

Milli Atlet : İlk cinsel deneyimini yaşamış iç çamaşırlara verilen isim.

İtirazı Olmak: Bir insanın köpeğinin bir şeye ikna olması, razı gelmesi durumu.

Pazarlık: İnsanların kendilerine pazar değmesin diye taktıkları minik boncuk.

İçişleri Bakanlığı: İnsanların su içişleri, kola içişleri, bira içişleri ile falan ilgilenen devlet birimi.

Dilaver: Dila'nın "evlenmeden olmaz" cevabını verdiği sözcüktür.

Ütü Masası: Ütülerini kaybeden insanlara hizmet veren emniyet birimi.

Deva Olmak: Birden bire çok kocaman bir A harfine dönüşmek.

Oyalama: Hiç sevilmeyen bir siyasi partiye seçim döneminde edilen beddua.

Ötesi Yok: Ciklemek istemeyen kuş için söylenen söz.

Hititler: Uzun süre liste başında kalan köpekler için söylenen söz.

Alçakgönüllü: Survivor'a gönüllü olarak katılıp, yarışmadan sonra adada köfte ekmek yediğini itiraf eden yarışmacı.

Yardım Derneği: Dernekte espri yapan kişinin olayı anlatırken kullandığı söz.

Atla Deve Değil: "O aşağıdaki deveyse atlamayacam bak, ona göre" diyen birine verilecek cevap.

Tokalaşmak: Bir insanın ansızın tokaya benzemesi durumu.

Edebi Metin: Israrla E demeyen Metin'e söylenecek söz.

Akıllı Telefon: Telefonunun üstünde kıl gören kızın tepkisi.

Şişme Kadın: Hızla kilo almakta olan kadına, kocası tarafından yapılan haklı uyarı.

Püf Noktası: Doğum günlerinde pastayı üflemek için durulan yer.

Fan Kulüp: İnsanların serinlemek için gittiği, vantilatörlerle bezenmiş mekan.

İlahi Adalet: Üst üste yaptığı esprilerle etrafına neşe saçan Adalet isimli kişiye söylenmesi muhtemel söz.

Burnunu Karıştırmak: Başkasının burnunu kendi burnu zannetmek.

Lazer Gösterisi: Karadenizli askerlerin sahne şovları.

Özel Tim: Bir kimsenin öz eltisini başkaları ile tanıştırırken söyleyeceği söz

Tam Zamanında Gelmek: Birinin tam maaşınıza zam yapılacağı sırada yanınıza gelmesi durumu

Kayınbirader: Oturan insanları kaydırıp kendine yer açmak isteyen delikanlının nidası.

Pikaçu: Karadeniz şivesinde "birkaçı" anlamına gelen kelime.

Muşmula: Bir yerin Muş olup olmadığından emin olamama hali.

Tekila: Yazdığı kelimeye 1 i harfi koyması gerekirken, 2 i harfi koyan insana yöneltilen uyarı sözcüğü.

Everest Tepesi: Asi gençlerin ev halkına rest çekmek için üzerine çıktıkları tümsek.

Anason: Bilgisayarda oyun oynayan çocuğun, ders çalışmasını isteyen annesine söylediği söz.

Eşek Sıpası: Eşeklerin yük taşıdıktan sonra dinlenmek için girdikleri masaj, sauna vb tesis.

Uydu Alıcısı: Uydu satıcısının en sevdiği kişi.

Kafeterya: Gitmemek için kafenin ter gibi olduğu bahanesini sunan insanın söyleyeceği söz.

Obezite: Köpeğin payı olan bez parçasını, başkasına vermek isteyen kişiye söylenecek söz.

Kalıcı Dövme: Bir insanı dayak yediği çok uzun süre belli olacak şekilde dövmek.

Tertipli İnsan: Tipi tere benzeyen insan.

Aletli Jimnastik: Erkeklerin aletleriyle yaptıkları spor. (çekiç, pense, tornavida gibi. aman aman)

Paranoya: Cebinden parasını düşüren Oya'ya arkadaşı tarafından söylenen söz.

Samet Aybaba: Babasına yanlışlıkla sevgilisi Samet'in ismiyle seslenen kızın panikle söylediği söz.

Köpek Dişi: Köpeğin erkek olmadığını belirtmek için kullanılan söz.

Dinlenmek: Ateist birinin bir dine mensup olması, imana gelmesi.

Karınca Kararınca: Beyaz karıncaların bronzlaşmadan sonraki durumunu ifade eden zarf tümleci.

Giyinip Kuşanmak: Üstüne kıyafetlerini giyip, ölmüş kuşunu yad etmek.

Kayıplara Karışmak: Kaybolmuş insanların hayatlarına burun sokmak, müdahale etmek.

Toprağı Bol Olmak: Bir insanın bir ortamda çok fazla hemşehrisinin olması durumu.

Alın Teri: Ameliyat sırasında teri alınmayan doktorun sinirle söylediği söz.

Beyoğlu Pilavcısı: İstanbul'da yaşayan ünlü bir beyin oğlunun Greenpeace adına etraftaki boş pilleri toplaması.

Zaman Aşımı: Hayır. Suda eriyen etkili bir ilaç.

Acıklı Konuşma: Egeli birinde bol bol görülebilecek konuşma. "Bana acık yimek goyveecen mi?" gibi.

Tokat Sarması: Karnını doyurmuş atların yaprağın içine konulup sarılmasıyla yapılan leziz bir yemek.

Ayyaş: Islak bi yere oturmuş genç kız tepkisi.

Toplama Kampı: Eşcinsel lamaların yılda bir defa toplanıp, tatil yaptıkları çadırlı madırlı kamp.

Uygar: Hayatında ilk defa tren garı gören Karadeniz'linin söyleyeceği söz.

Heder Olmak: Belli bir noktandan sonra daralıp, her şeye "he" diyen birine dönüşmek.

Ekmek Arası: Ekmek yemek için verilen 10 dakikalık mola.

Azar Azar: Kocasının cinsel isteksizliğinden yakınan kadını teselli etmek için söylenen söz.

Mümkün Mertebe: "Ben çok mert bir insanım, hastanenizde çalışmam mümkün mü?" diye soran ebeye verilebilecek cevap.

Ötesi Yok: Ciklemek istemeyen kuş için söylenen söz.

Mekik Dokumak: İplikle uzay aracı yapmaya çalışmak.

Uyarı: Karadenizli birinin arı gördüğü zaman söylediği söz.

Veznedar: Vezneye sıkışan insanların en çok kullandıkları bahane.

Yaz Tatili: Öğrencilerin bol bol ders çalışacağı, en az 5 kitap bitireceği, tüm eğlenceli ortamlardan uzak duracağı dönem. Yersen.

Yumuşak: Saklambaç oynarken sobelenen uşağın, duruma itiraz etmesi üzerine söylenecek söz.

Kardelen: Bir insandan kar demesini yavşak bir şekilde istemek. Hadi len.

Küçük düşmek: Düşer gibi olup, son anda toparlamak.

Üstüne Alınmak: Çalışanların amirlerine, şeflerine gönül koymaları durumu. Gönül Koymak: Gönül'ü demleyip, bardaklara doldurmak (combo)

Toka Takmak: Karnını doyurmuş biriyle delicesine uğraşmak. Uyuz etmek.

İteklemek: Bir köpeği Facebook'ta arkadaş olarak eklemek.

Bölüm - 3

Ahşap: askerde yemeklerden sonra soylenen soz.

Korsan Taksi: Yolda diğer taksilerin önünü kesip haraç alan taksi.

İnanılmaz: Yıkılan ininin anılmasını isteyen ayıya verilebilecek cevap.

Savaş Baltası: Eski zamanlarda, askerlerin savaşa giderken yanlarına aldıkları balları saklamak için kullandıkları sağlam tas.

Gün Doğumu: Hayır, batı.

Tahkim Kurulu: Periyodik olarak toplanıp, Tah'ın kim olduğunu konuşan kurul.

En İyi Çıkış Yapan Şarkıcı: Etrafındakilere en çok çıkışan, söylenen, kapris yapan şarkıcı.

Ortak Gider: Aynı şeye sinirlenen insanların bir araya gelip büyük gider yapması, yol vermesi, sövmesi.

İtimat Etmek: Köpekle satranç oynayıp kazanmak.

Hataya Düşmek: Tayin bekleyen memurun Hatay'a gideceğini öğrenmesi.

Bilim Adamı: Hayır değil.

Öküz Altında Buzağı Aramak: Buzları avlamak için kullanılan ağları öküzün altında aramak.

Ağzını Aramak: Sarhoş birinin yemek yemeye çalışırken düştüğü acınası durum.

Dede: Bir şey diyecektim ama vazgeçtim diyen insanlara verilen cevap.

Konya: Arkadaşına "abi napak konak mı?" diyen kuşun alabileceği muhtemel cevap.

İtibar Sahibi İnsan: Köpeği bar sahibi olan insan.

Mala Vurmak: Çok sinirlenip, etraftaki mallara zarar vermek. Lütfen başka şeyler düşünmeyelim.

Divan Şiiri: Ne güzelsin sen divan / Yatsam üstüne uyusam her an / Gezmek istersen alırım sana katamaran / Divanen oldum rahat divan.

Batarya: Batar mı? Batmaz mı? Diye tartışanlardan, batacağını savunanın sözü.

Oyuncu Kaprisi: Dizi, film oyuncularının sıcak yaz aylarında giydiği diz altı şort.

Parfümeri: Askeriyede parfümlerin çalınmasını önlemekle görevli asker.

Hademe : Annelerimizin "ha denmez, efendim denir" demeden önce sarfettiği söz.

Katkısız Yoğurt: Evin geçimine hiçbir katkısı olmayan yoğurt.

Olağanüstü Hal: İnanılmaz meyve ve sebzelerin satıldığı, manavların gözlerine inanamadığı bir çeşit pazar yeri.

Patrona Halil İsyanı: Halil adlı tekstil işçisinin patronuna daha fazla dayanamayıp isyan etmesi.

Habitat: Karadeniz şivesinde "bir tadar mısın?" anlamına gelen kelime.

Hayırsız Evlat: Her şeye evet diyen, her yola gelen hayırsız evlat.

Baklava : Yanardağ patlamasından sonra kullanılan söz.

Altını Islatmak: Ertesi gün altın pişirecek olanların, yumuşasın diye altını suya koymaları durumu.

Kuruyemiş: Aşırı gaz şikayetiyle hastaneye kaldırılan insanın arkasından yapılan dedikodu. Ne yemiş? Kuruyemiş.

Yara Bere Almak: Kafası üşüyen sevgiliye yün bere alma işlemi.

Sütü Sübyan: Sütü henüz olgunlaşmamış ineğe verilen isim. Kafasına süpürge sapı yiyen çocuklar için de kullanılır.

Şarkı Sözü: Bir şarkıcının "Vallahi söyleyecem, anam avradım olsun söyleyecem" şeklinde verdiği söz

Açma Kapama Tuşu: Pastaneden aldığımız açmaları kapamaya yarayan buton.

Rakı Balık: Üzerine su ilave edilince rengi değişen, anasonlu, alkollü balık. Çok tüketilmemesi önerilir.

Bel Tutulması: Güneşin dünya ile belimiz arasına girmesi sonucu meydana gelen, haftaya kuzey yarımküreden gözlemlenebilecek doğa olayı.

Paniğe Yol Açmak: Paniğin rahatça ilerleyebilmesi için yolların elverişli hale getirilmesi.

Oyun Havası: İnsana evde oyun oynamaktan başka çare bırakmayan, kapalı hava.

Ekonomik Kriz: Her gelir grubundan insanın rahatça sahip olabileceği, uygun fiyatlı kriz.

Kendi Adına Konuşmak: İnsanın kendi ismine gidip bir şeyler söylemesi. Delilik belirtisi.

Aşk Filmi: Hayır değil.

Kombine Bilet Alma : Evet alma. Sonuçta kombini maça, konsere, sinemaya ve benzeri aktivitelere yanında götüremezsin.

Zorbalık Yapmak: Kolay balık yapmayı bilmeyen kişilerin karşılaştığı durumdur.

Olimpiyat: "Oğlum bak git" akımından sonra büyük sükse yapacak emir kipi, karadeniz şivesiyle "Oğlum bi yat".

Tatlıya Bağlamak: Bir şeyi bir ip vasıtasıyla tulumba tatlısına ya da ne bileyim en azından kalburabastıya bağlamak.

Tekmelemek : Halk dilinde koyunun sadece bir defa meeee leyip devamını getirmemesine verilen ad.

Küpe Takmak: İnsanların "bu ne biçim küp, böyle küp olmaz olsun" demeleri durumudur.

Toptan Satış: Düğün, halı saha, mezuniyet yemeği gibi toplu aktivitelere gidicem deyip gitmemek.

Dalış Tüpü: Dalgıçların su altında yemeklerini pişirmek, çaylarını demlemek için kullandığı alet, bir nevi su altı piknik tüpü.

Ödeme Noktası: İnsanların durup ö dedikleri nokta.

Yüzükoyun: Bu küçükbaşların kaç tanesi koyun? sorusuna verilebilecek cevaptır.

Bölüm - 4

Yürüyen Merdiven: Ayakta durmanın ötesine geçmiş, kendi başına yürümeyi öğrenmiş merdiven.

Çöp Sepeti: Günün her vakti internetten çöp sipariş edebildiğimiz web sitesi.

Balık Ekmek: Balığa randevu verip gitmemek.

Hoşçakal: Tilkigiller ailesinden, gırgır ve şamata yapmayı seven, insanlarla keyifli vakit geçiren çakal.

Gizli Servis: Garsonların müşteriye hiç çaktırmadan servis yapması durumu.

Kakao: Annelerin çocuklarının dokunmasını istemedikleri şeyler için kullandıkları genel ünlem, cıs.

Yoklama: Yok artık, amma da abartın nidasıdır. bir başka çeşidi de "yok deve"dir

File Bekçisi: Geceleri stadlarda fileler çalınmasın diye bekleyen güvenlik görevlisi.

Çokokrem: Kremi sürerken fazla kaçıranları uyarma ünlemi.

Aykırı: Dünyamızın uydusu olan ayda bulunan bir çeşit bitki örtüsü.

Mekik Çekmek: Yanlış yere park etmiş uzay mekiklerinin polis tarafından güvenli bir alana çekilmesi eylemi.

Kimya Hocası: Bir kimsenin öğretmeninin kim olduğununun çok merak edildiği durumlarda sorulan soru.

Defterdar: Cümlesini bir satıra sığdıramayan insanların genel mazereti.

Donanma: Eskidiği için atılan donların anılması eylemi.

Konsantre Meyve Suyu: Odaklanma kabiliyeti yüksek, dikkatli, başarılı meyveli içecek.

Taç Çizgisi: Kralların uzun süre taç takmalarının akabinde kafalarında oluşan sinir bozucu çizgi.

Masaya Yatırmak: Koltukta uyuyakalan birini kaldırıp masaya götürme eylemi.

Sağlık Ocağı: İnsanların sağlıklarına kavuşmak için üzerine oturup kendilerini yaktıkları anlamsız aygıt.

Fırın Sütlaç: ihtiyaca göre hem fırın hem de sütlaç olabilme özelliğine sahip yeni nesil beyaz eşya.

Malatya: Mallık yapan bir atın muhabbeti geçerken söylenen söz.

Vanilya: Van'ın il olup olmadığı konusu tartışılırken söylenen söz.

Köfte Harcı: Köfte yemek için bankaya yatırılması gereken bedel.

Beyin göçü: Kadın dırdırından sıkılmış bey'in evden kaçıp başka bir yere göç etmesidir.

Muşmula: Bir yerin Muş olup olmadığından emin olamama hali.

Aduket: Aşağı-İleri-Yumruk

Komi: Komik bile olamamış insan canlısı.

Plastik Cerrahi: Hasta ve yaralı leğenlerin ameliyat edildiği tıp birimi.

İçli Köfte: Olur olmaz her şeye ağlayan, aşırı duygusal, bir o kadar da alıngan yiyecek çeşidi.

Teşekkür Belgesi: İnsanların teşekkür edebilmek için belediyeden çıkarmaları gereken belge.

Ölümsüz eser : Dizisi çekilmiş kitap.

Kandil simidi: Kandillerde boğulmayalım diye belimize taktığımız simit.

Hayır Kurumu: Düşünmeden, etmeden hayır diyen, mütemadiyen her şeyi reddeden anlamsız kuruluş.

Kol: Börek yapımında kullanılan bitkisel bir gıda, yöresel bir lezzet.

Son düzenleme:
valla kusura bakma ama Adapazarından sonrasını okumadım ama okuyacağım bi ara güzel birşeye benziyor.

valla kusura bakma ama Adapazarından sonrasını okumadım ama okuyacağım bi ara güzel birşeye benziyor.

Anlaşılan bu saatte forumda sadece mesaj yazmış olmak için mesaj yazan yaşları küçük, bir o kadarda espri yoksunu arkadaşlar kalıyor.Bizde öğleden sonrayı bekleriz.Cümleten hayırlı sabahlar.

Anlaşılan bu saatte forumda sadece mesaj yazmış olmak için mesaj yazan yaşları küçük, bir o kadarda espri yoksunu arkadaşlar kalıyor.Bizde öğleden sonrayı bekleriz.Cümleten hayırlı sabahlar.

Arkadaşım ben kötü birşey söylemedim ayrıca espride yapmadım sadece bu saatte kafa kalmadığı için daha sonra okuyacağım dedim.Ayrıca yaşımın kaç olduğunu söylemeden,küçük veya büyük diye sorgulaman biraz garip sanki.

Arkadaşım ben kötü birşey söylemedim ayrıca espride yapmadım sadece bu saatte kafa kalmadığı için daha sonra okuyacağım dedim.Ayrıca yaşımın kaç olduğunu söylemeden,küçük veya büyük diye sorgulaman biraz garip sanki.

Sorgulamadım, öngördüm.İstersen yaşını söyle de aydınlat bizi.

----------

Bu güzelmiş Havadan sudan konuşmak: bir uçak yolculuğu esnasında Sudan hakkında konuşulması.

Sonuna kadar okudun galiba.Yada 1 baştan 1 ortadan 1 sondan mı yaptın bilmiyorum ama sevindim. :)

Sözlük tarzı şeyler çok kalitesiz ve sıkıcı geldi bana bitiremeden daral geldi fakat öcü muhabbeti gayet güzel videosuda var

:D

Baktımda daha fazla videoları varmış youtubeda onları bulabilirsiniz..

Son düzenleme:
Sözlük tarzı şeyler çok kalitesiz ve sıkıcı geldi bana bitiremeden daral geldi fakat öcü muhabbeti gayet güzel videosuda var

:D

Baktımda daha fazla videoları varmış youtubeda onları bulabilirsiniz..

hazırsan başlıyorum,

videoyu izleyen varsa banada anlatabilirmi :/ D:

Okusalar da okumasalar da onları yargılayacaksın. Daha ne yapsınlar. Önyargını bırakırsan şıp gibi okuyan olur. :ent

Sen bunları söylerken onların tam tersini yapmaları sence de biraz ironik değil mi?

----------

Kaliteden kasıt nedir?Biraz yapıcı eleştiride bulunursan, hiç değilse mesajın bir işe yaramış olur.

----------

videoyu izleyen varsa banada anlatabilirmi :/ D:

Birisi sana anlatmadan olayları anlayamama gibi bir sorunun var galiba.Geçmiş olsun.

Çok agresifsin akıncı kardeşim.. Bahsettiğim şey kelimeleri ve açıklamaları okudukça bende sıkılma etkisi yaratıyor.. Bir sonrakini okumak için heves etmiyorum dolayısıyla merakta edip okuyasım gelmiyor bu yüzden beni sürüklemediği(sarmadığı) için kalitesiz buldum..

Çok agresifsin akıncı kardeşim.. Bahsettiğim şey kelimeleri ve açıklamaları okudukça bende sıkılma etkisi yaratıyor.. Bir sonrakini okumak için heves etmiyorum dolayısıyla merakta edip okuyasım gelmiyor bu yüzden beni sürüklemediği(sarmadığı) için kalitesiz buldum..

Daha uyumadım agresifliğim belki ondandır.Yani sorun sizde değil bende.Konununda seni sürüklememesi(sarmaması) kalitesiz olduğunu göstermez ama, bu senin yorumundur saygı duyuyorum ve ekliyorum; eleştirilerin yapıcı olması gerektiği kanaatindeyim.

Geri