• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Bu Laptop Alınır Mı?

onurgs59

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
19 Haz 2009
Puanı
504
Son düzenleme:
bence alınmaz çözünürlügü falan çok düşük i7 olduguna aldanma değmez o paraya

Peki başka bir öneriniz var mı bu fiyat aralıklarında?

Asus
Samsung
MSI
Lenovo

Bu markalar haricine bulaşma.

Samsung Galaxy S4 Cihazımdan Gönderildi.

Edit : Konuya 2. bir seçenek ekledim ikisine bakıp fikir verirseniz sevinirim.Cevaplayan herkese teşekkürler.

Kardeşim aylardır bende laptoplara bakıyorum sormadığım kişi konusunu açmadığın forum kalmadı.

Lenovo Ideapad Z510 59 413189 Notebook I7-4702MQ 8GB 1TB(8GB SSD) 2GB VGA W8 Notebook en ucuz lenovo notebook modelleri pcdepo.com da - Laptop, laptop fiyatları, notebook, dizüstü bilgisayar, asus laptop , lenovo notebook, dell dizüstü bilgisayar , h

Bu laptop parasını sonuna kadar hakediyor cidden laptop alacak bütün arkadaşlarımada tavsiye ediyorum.Bende hayırlısıyla 1-2 aya bundan almayı planlıyorum.
Son olarak dh'de bu laptopun ana konusu bile var daha ayrıntılı bilgi alabilirsin.

LENOVO İDEAPAD Z510 [Ürün İncelemesi] [Sorunlar ve Çözümleri] [Kullanıcı Platformu]

Not : Laptopun satıldığı site güvenilir bi site terettütsüz sipariş verebilirsin.Piyasadada en ucuz ve güvenilir laptop satan ünlü bir sitedir.

64 bit ekran kartı var laptopta almayı düşünüyosan aferin :)

Mesajı görmedim sanirm.Oyun oynanmayacak fazla.Yeterlidir.He ama bu fiyata 128 bit bulurum diyorsan bekliyorum...

----------

Kardeşim aylardır bende laptoplara bakıyorum sormadığım kişi konusunu açmadığın forum kalmadı.

Lenovo Ideapad Z510 59 413189 Notebook I7-4702MQ 8GB 1TB(8GB SSD) 2GB VGA W8 Notebook en ucuz lenovo notebook modelleri pcdepo.com da - Laptop, laptop fiyatları, notebook, dizüstü bilgisayar, asus laptop , lenovo notebook, dell dizüstü bilgisayar , h

Bu laptop parasını sonuna kadar hakediyor cidden laptop alacak bütün arkadaşlarımada tavsiye ediyorum.Bende hayırlısıyla 1-2 aya bundan almayı planlıyorum.
Son olarak dh'de bu laptopun ana konusu bile var daha ayrıntılı bilgi alabilirsin.

LENOVO İDEAPAD Z510 [Ürün İncelemesi] [Sorunlar ve Çözümleri] [Kullanıcı Platformu]

Not : Laptopun satıldığı site güvenilir bi site terettütsüz sipariş verebilirsin.Piyasadada en ucuz ve güvenilir laptop satan ünlü bir sitedir.

Cevap için sağol kardeşim.Fakat benim verdiigm link z710 daha iyi değil mi 510 a göre?

Lenovo Z580 veya 10 dell ısınma sorunu yapar ayrıca ekran kartı giriş seviyesi.
Monster veya MSI yetişmezsede lenovo tercih etmen iyi olur oyun içinse hele bu 3 markadan şaşma.

Sonu 02 ile biten işlemcilerden uzak durmanızı tavsiye ederim.Dell iyidir onu almanızı tavsiye ederim

İşlemci 1.80 ghz ekran kartı 64 bit ekran çözünürlügü 1366x768 benm 6 senelik masaüstü bilgisayarım bile o cözünürlükte :D sen bu laptopu o paraya alıp napıcaksın?

İşlemci 1.80 ghz ekran kartı 64 bit ekran çözünürlügü 1366x768 benm 6 senelik masaüstü bilgisayarım bile o cözünürlükte :D sen bu laptopu o paraya alıp napıcaksın?

Dediğim gibi bu bütçe ile bunu buldum.Başka önerilerinin varsa yazabilirsiniz.Bu arada lenovo 17.3 ve 1600x900

2000 tl ye uyduruk bir laptop almak yerine güzel bi pc toplat bence

Bilgisayar konusu oluyor ve nasıl da beni etiketlemiyorsunuz konuya? :)
Onun bunun lafına bakma Onurcum dediğim markalar harici uzak dur. Dell,exper,HP vs vs bunlar hikaye

Samsung Galaxy S4 Cihazımdan Gönderildi.

Geri